facebook_pixel

Uhánět zasněženou krajinou s větrem o závod…

Renata Blažková

Jste milovníky adrenalinu a zároveň zbožňujete zimní řádění ve sněhu? Pak vám rozhodně doporučujeme vyzkoušet jízdu na sněžném skútru! Představte si krajinu jako vymalovanou z pohádky od Lady. Sněhem pokrytá příroda se poklidně snáší pod rouškou ticha a míru… Ovšem jen do té doby, než vezmete za plyn a a vrhnete se do náruče vzrušujícího dobrodružství!

 

Krkonoše. Okolí Herlíkovic je prostě úchvatné. A pokud byste si ho chtěli prohlédnout z trochu jiné perspektivy – pak je tohle zážitek přesně pro vás!

Jedinou podmínkou zážitku je vlastnictví řidičáku skupiny B… Nezapomeňte si ho proto vzít s sebou! Budete se projíždět po vyznačených stezkách, brázdit vedlejší silnice… Ale nebyl by to pravý free ride, pokud byste neokusili bláznivou jízdu volným terénem! Jedině tak můžete prověřit svoje řidičské schopnosti, které budou čelit neúprosnému zimnímu živlu!

 

Jízda na sněžném skútru je skutečný adrenalin. Silný výkon valí mašinu kupředu značnou rychlostí, ovšem v rozdílných sněhových podmínkách nemůžete očekávat 100% kontrolu nad strojem… Právě to je největší vzrušení! Zážitek se nejvíce podobá jízdě na motorce ve sněhových závějích. Pokud této možnosti nevyužijete, pak se na skútru svezete pravděpodobně jen v tom případě, že si na sjezdovce zlomíte nohu :D.

 

Na místě budete mít k dispozici instruktora, který vás zasvětí do tajů a krás tohoto super sportu. Vysvětlí vám základní informace o stroji (v tomto případě Yamaha) a zásady bezpečné (či hazardní) jízdy. Z tohoto – i mnoha jiných – důvodů vás necháme podepsat formulář o podstoupení zážitku na vlastní nebezpečí :D.

 

Stále jsme vás neodradili? Dočetli jste až na konec? Cítíte, jak se vám rozpumpovalo srdce a cévy jsou zaplavovány adrenalinem? Výborně – jste náš člověk! Život je příliš krátký pro přemýšlení co, jak, kdyby… Poslechněte svůj instinkt a volání severního větru! Není nad to si občas užít a zariskovat!

 

Tak co? Odvážíte se? Zima už je v plném proudu!

Okomentovat