facebook_pixel

Užívejte si léto aktivně – sportovní trendy na rok 2016

Jana Prascakova

Sport je především zábava, která zlepšuje naší celkovou kondičku a zároveň upevňuje i naše zdraví. I když léto a teploty svádějí k lenošení u vody, nebo k „nicnedělání“ doma na zahradě či balkóne s pohárem zmrzky, je přesto léto ideální k pohybu spolu s partou na čerstvém vzduchu.
Proto jsme si pro Vás přichystali pár tipů, jaké dárky vykouzlit pro své blízké v případě, že jsou sportovci tělem i duší a nebojí se vyzkoušet třeba i různé novinky ze světa sportu – a to samy nebo v společnosti kamarádů.
Naším cílem ale je, aby jste si všichni užili léto naplno a kromě toho si jako dárek dopřáli i několik fitness-zážitků a hlavně kopec srandy. Vybrali jsme pro Vás proto pár aktivit, které se nedají přesně zařadit k sportovním disciplínám, ale určitě Vám dají pořádně zabrat.
Představujeme Vám tedy výběr oblíbených letních sportovních dárků podle týmu stips.cz! 😛
paintball

Do bojeeee! 😀

I když paintball už není takovou novinkou mezi outdoor sporty, je stále ideální aktivitou na léto. Pohyb na čerstvém vzduchu, skvělá akce s kamarády a hlavně kopec zábavy. Vezměte s sebou partu kamarádů a vyrazte na pořádnou letní akci. Pokud se ale chcete vyhnout modřinám, nabízí se jako alternativa laser game, kde jsou pravidla v podstatě stejné, jenom po sobě nestřílíte kuličkami, ale laserovými paprsky.
flyboardfront

Co dělat u vody?

Když si už dopřáváte volný čas u vody, co takhle zkusit nějaký ten vodní sport. Nabízejí se samozřejmě ty klasické – pádlování na loďce nebo šlapadla. Ale co tak zkusit aktivity, při kterých Vám stoupne adrenalin jako například flyboard nebo jízdu na vodním skútru? Spokojenost zaručena!
paragliding-1446867_640

Ptačí perspektiva

Když si budete chtít ověřit sílu zemské gravitace, vydejte se za dobrodružstvím mimo Prahu a zkuste třeba tandemový seskok nebo paragliding. Paragliding nabírá v poslední době hodně na popularitě a je skvělou alternativou pro všechny, kteří si nemohou dopřát dovolenou u moře.
Únikové-hry-–-detektivky

Špatné počasí? Žádný problém!

I letní počasí může někdy zlobit, ale pokud si chcete svůj dárek užít s partou kamarádů můžete zkusit třeba únikové hry. Hra má více scénářů a zúčastnit se můžou až 4 hráči.
Pokud rádi zdoláváte překážky můžete zajít s partou do pevnosti Boyard, která se nese v tématu pirátů z Karibiku.

Samozřejmě možností jak trávit čas s kamarády je mnoho! Pokud máte nějaké zajímavé tipy na sportovní aktivity jako dárek, neváhejte se o ně s námi podělit.

Okomentovat