facebook_pixel

Explore Prague s.r.o. (07101937)

14 hodnocení
label

Káva dnes patří do života většiny z nás. Avšak položili jste si někdy otázku co vlastně stálo u zrodu nejoblíbenějšího nápoje současnosti? Odkud se káva vzala a co jí dopomohlo k současné popularitě? Prague Coffee Tour vznikla z lásky ke kávě. Z touhy znát více o nápoji, na který jsme dnes všichni tak zvyklí, že nám uniká její nevšednost a originalita. Že je něčím, co má svou jedinečnost a mnoho neopakovatelných podob. Ponořte se s námi do její spletité historie, která Vám odhalí mnohá tajemství její popularity a dobrodružství, která se pojila k jejímu rozšiřování po světě. Ukážeme Vám, jak káva pronikla do života Pražanů a stala se jeho nedílnou součástí. A závěrem, naučíme Vás vnímat jedinečnost každé kávy tak, jak ji rozeznají profesionálové. Pevně věříme, že Prague Coffee Tour Vám pomůže změnit to, jak jste kávu doposud znali

 • 490

  Procházka s Prague Coffee Tour

 • 900

  Procházka po Praze s Prague Coffee Tour pro 2 osoby

Ukončené nabídky

 • Privátní Prague Coffee Tour

Explore Prague s.r.o. (07101937)

TIP: Na jakých pobočkách jde koupený voucher uplatnit se dozvíte vždy na detailu dané nabídky.

Hodnocení Explore Prague s.r.o. (07101937)

14 hodnocení
 • Karolínka

  5 5 1

  Kafe je moje srdcovka a tahle tour byla dokonalá. Stvořená přímo pro mě. <3

 • Julie O.

  5 5 1

  co máme s mámou hodně společnýho, je láska ke kávě, proto jsem ji darovala tenhle zážitek. užili jsme si společnej čas a ochutnali několik druhů kávy. :)

 • Natálie

  5 5 1

  S kamarádkou kafe fakt milujeme a každý den chodíme do kavárny, ve které ochutnáváme různé druhy kafe. Chtěli jsme se dozvědět i něco o tom, jak se kává vyrábí. Tohle by snad každý milovník kávy měl vědět, ne? Výlet to byl moc hezký.

 • Iva

  5 5 1

  Mám kávu fakt ráda, takže tohle jsem musela zkusit. Nejsem zklamaná. Naopak jsem potěšená :)