facebook_pixel

Zažij pád v simulátoru volného pádu Hurricane Factory

Simona Horackova

Nabízí se vám ohromná šance zažít v plné míře skvělý pocit a radost z volného pádu. Chcete-li spadnout do propasti, nemusíte si nasazovat padák, zvednout se do výšky tisíců metrů a třást se strachy před poklopem letadla. Stačí si objednat zážitkový dárek pád v simulátoru volného pádu. Ne všichni jsou obeznámeni s takovou neobvyklou zábavou. Vertikální aerodynamický tunel je skutečnou atrakcí! Je to simulátor volného letu, nekonečný pád do propasti. Zvláštností letu je to, že nespadnete a otáčíte se s proudem vzduchu. Jedná se o bezvadnou příležitost pro ty, kteří chtějí s padákem skočit, ale bojí se!

Je vzduchová linka bezpečná?

Pád v simulátoru volného pádu pomáhá zažít všechny pocity letu! Tato extrémní zábava je naprosto bezpečná. Mnoho parašutistů se naučí, jak zacházet se vzduchem během pádu. V zóně letu mají všechny stěny měkké čalounění, nejsou tam žádné pevné předměty, speciální ochranná síť zmírňuje pád. Nedaleko je vždy zkušený instruktor, který řídí let každou minutu. Takže jde naprosto o bezpečnou atrakci!

Maximální rychlost vzduchu je 270 km / h

Odborníky doporučena celková délka letů pro dívku max. 5 minut, pro muže 5-10 minut. Při výběru času je třeba vzít v úvahu vaši připravenost: pro úplnost pocitů 10 minut – maximum! V zahraničí se deset minut zábavy změní v docela těžký sport.

Větrný tunel

Jaká jsou pravidla vzduchového potrubí?

  • Samozřejmě se nedoporučuje jíst před letem!
  • Volný pád není možný bez přilby.
  • Hlavní věc během letu je uvolnění, pak bude dýchání stabilní.
  • Pokud máte vážná onemocnění spojená s páteří, nedávné dislokace, onemocnění srdce a těhotenství, není pro vás tato atrakce vhodná.

Dokonce i děti (od 5 let) mohou létat ve vzduchu, ale v doprovodu s osobou starší 18 let.

Jak je patrné, nemusíte být sportovec, parašutista nebo pilot, abyste si užili tento jedinečný zážitek.

Okomentovat

Top zážitky

This error message is only visible to WordPress admins

Error: API requests are being delayed. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.

Error: API requests are being delayed for this account. New posts will not be retrieved.

There may be an issue with the Instagram access token that you are using. Your server might also be unable to connect to Instagram at this time.