facebook_pixel

Bungee jumping

Bungee jumping, také jej máte na seznamu snů? Na co již déle čekat, skočte do toho doslova po hlavě! Ptáte se, kam na bungee jumping přímo vyrazit? Přece do města zimního hýření. Harrachov vás zavede k prvním skokanským můstkům vzniklých u nás v republice. Odkud si také budete moct užít volný pád.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Co je na bungee jumping tak úžasnýho?

Všechno poznáte již při příjezdu na místo, rozhlédnutí se kolem sebe a hlavně pod sebe! Ta úchvatná hloubka, téměř skok do jámy lvové. Dech se vám tají a adrenalin burcuje hranici vaší tepovky. Nevěříte svým očím a namísto udělat skok na bungee jumping byste raději udělali skok pod peřinu? Nedejme sílu vnitřnímu bojácnému Trautenberkovi a ukažme, kdo je zde Krakonoš. A to přímo v krkonošském ráji, kde skočit bungee jumping můžete kdykoliv v roce.

Harrachov bungee jumping

Jako jedin z málo nabízí skok nad město, a to z televizní věže rozhodčích (145 m) v oblasti skokanských můstků. Kdy je nejlepší čas na bungee jumping se zde nemusíte vůbec ptát. Harrachov nabízí celoroční možné skoky! Stačí si vybrat – pohádkový zimní, se snowboardem či s velko-noho-lyžemi (bigfoot). Či bez vybavení, za to s kuráží, předvést se před svými parťáky pár pěknými salty. Věřte, že nezůstanou dlouho postávat a horečka adrenalinu je dostane také. Nemáte bandu kamarádů či jiné známé s kým na bungee jumping jít? Nevadí. Instruktoři jsou free prima lidé, se kterými si užijete spoustu srandy a třeba vám i pošeptají jejich tajné triky.

Už ve vás stoupá zvědavost? A co ji zvýšit ještě víc, zhoupnutím se až téměř k hranici 100km/h. Kienova houpačka vám foukne vítr do vlasů zcela jistě. Co že to vlastně je?

Keinova houpačka

Připomíná vám název snad návrat do dětství, houpání se na stromě? Ne ne, toto kyvadlo neboli Swing jump je skok podobný bungee jumping-u. A jaký je tedy rozdíl mezi bungee jumping a keinovou houpačkou?

Na první pohled neobjevíte téměř žádný. Jakmile vám však připevní speciální gumové lano a skočíte do propasti, tehdy začíná pravý adrenalin. Bungee s vámi zakmitá vertikálně nahoru a dolů, kdežto po volném pádu při Keinově houpačce se budete dál houpat, až téměř k nebesům. A nejen to. Představte si. Pilot formule zažívá stejné přetížení (6G), jako člověk při Keinově houpačce. Vzrušení z rychlosti a síly vám stoprocentně nabourá všední dny.

Ještě stále váháte proč skočit bungee jumping či Keinovu houpačku?

A proč ne? Jak se skáče na bungee jumping zřejmě víte. Jde pouze o rozhodnutí udělat jeden krok vpřed. Krok, díky kterému opět ucítíte krev v žilách. Že cítíte jak vám pulsuje tep až moc i bez bungee? Zažíváte horlivé dny, stresy v práci? Máte zde poté šanci svůj puls uklidnit a vyřvat se do propasti země, kde vás nikdo a nic neuslyší.
Skok můžete darovat i jako dárek, bungee jumping sleva vám ušetří pár korunek a obdarovanému vykouzlí úsměv na tváři.
Nečekejte tedy již na vhodnou chvíli. Stačí jen jeden krok!