facebook_pixel

Další adrenalinové zážitky

Odvaha, rychlost, napětí a radost.. Rozbuší se ti srdce jen při pomyšlení, co se skrývá za těmito slovy? A nimi to nekončí. Jedeme dál... :) Kdy ti adrenalin koluje v krvi? Když si představuješ sebe jako nejrychlejšího závodníka řezající ostré zatáčky, ve vzduchu při volném pádu či při myšlence zažití reálného a krutého života na chodníku! Všechny tvoje sny se mohou stát skutečností!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Kam na adrenalinové aktivity

Zajezdi si rychle a zběsile na motokárách v Praze. Zkroť ostré zatáčky a oživ v sobě soutěživého jezdce. Jsi spíše drsnější chlap/žena? Jízda v tanku bude něco pro tebe. Drsný terén a jízda přes překážky. Nezapomeň si vzít maskáče, ať okusíš realitu pravého vojáka!
Ovšem pro odvážnější duše máme připravenou jinou specialitu. A to – Pragulic. Znáte ty lidi, potkáváte je denně při cestě do práce, či odpoledne spící na lavičce. Lidé bez domova. Díky Pragulic budete mít možnost si vyzkoušet život jednoho z nich. Být bezdomovcem doslova pod mostem, na chodníku či v parku, kdekoliv si vyberete. Shánět jídlo, peníze a místo na spaní.
Není to stále ono? Potřebujete cítit adrenalin, jak se doslova valí vašim tělem? Pak se připravte a nastupte do Zorbing koule! Protože, jak jinak prožít adrenalinový zážitek než jako zorbonaut? Adrenalin se vám v krvi rozkutálí stejnou rychlostí jako samotný zorb. Kam na zorbing zajít? Vydejte se na kopec v okolí Prahy, Středočeského či Královéhradeckého kraje. Neváhejte a bude na vás čekat i zorbing sleva.
Že vás přízemní adrenalin už tolik nevzrušuje? Vyleťte do vzduchu. Větrný tunel hurricane factory je jedinečnou příležitostí ocitnout se na několik minut v hurikánu (proudící vzduch zde dosahuje až 270km/h) a hlavně ve volném pádu, kdy vám adrenalin bude kolovat v krvi stoprocentně!

To není vše! Další extrémní zážitky vás nenechají chladnými v žádném případě. A co to jsou další adrenalinové zážitky? Skákání do ohromných výšek na trampolínách či vyburcování svých skrytých sil v Tepfaktoru.

Proč zkusit adrenalin?

Všechny tyto aktivity vás nenechávají klidnými sedět? A proč vlastně. Co je to ten Adrenalin? Adrenalin je hormon připravující tělo na výkon, fungující na principu “útok nebo útěk”. Utíkejte mu tedy vstříc, třeba k nám do Stips, kam na adrenalinový sport vám rádi poradíme 🙂

Vezměte sebou i kamarády a rodinu, ať máte s kým na adrenalinový zážitek vyrazit, povzbuzovat se před výkonem, sdílet nadšení a hlavně na konci si úspěšně plácnout high-five! Později se budete smát nad bláznivými fotkami a příhodami. Adrenalinové aktivity utuží i pracovní vztahy. Team building se stane mnohem zábavnějším a spojujícím, když se například proletíte ve vzduchu se svým kolegou. S kým skočíte tandem tak nemusí být jen váš partner, vezměte kolegyni a povzneste se doslova nad všechny starosti v práci.
Jakmile si vyberte ten přesný adrenalin podle vašich představ. Na adrese, kam můžeme adrenalinový zážitek poslat, záleží pak už jen na vás. Obdarujte své blízké a odneste si společné bláznivé vzpomínky, či podejte návrh podřízeným/nadřízeným a posilte tak pouto a důvěru mezi týmem.
Nevíte. Váháte kam se na adrenalinové výlety vypravit? Moc rádi vám poradíme, obraťte se na naše konzultanty, jsou tu pro vás 7 dní v týdnu!