facebook_pixel

Adrenalin za volantem

Nalézt v dnešní době originální dárek, který by skutečně pobavil nebo při nejmenším překvapil je z pohledu obdarovávajícího velmi náročnou disciplínou. Lidé stále častěji nakupují, navštěvují obchodní centra a hledají služby na internetu. Možná se vám zdá, že je zcela nemožné nalézt cokoliv, co by jen nepatrným zlomkem splnilo vaše očekávání.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Přeneste pozornost k naší portálové nabídce a podívejte se na zážitkové jízdy, které zůstanou ještě dlouho po té vryté do paměti oslavenců. Zážitková jízda je bezkonkurenčně jednou z nejlepších zábav moderní doby pro muže a v některých případech i pro ženy. Dejte šanci usednout za silný stroj či netradiční mašinu a poskytněte tento dárek v obálce. Podívejte se jaké zazitkove jizdy jsme pro vás pro tento rok připravili.

Zážitková jízda autem

Máte doma milovníka silných motorů a automobilů, které se v jeho garáži zkrátka nikdy neobjeví? Myslíte si, že by se rád prohna v silném nadupaném voze a konečně si vyzkoušel, jaké to je usednout za volant řádného koňského spřežení? Pokud jste si na výše uvedené otázky odpověděli v kladném duchu, tak svou pozornost zaměřte právě na zážitkové jízdy, které předčí vaše očekávání. Stačí si vybrat vůz z naší aktuální nabídky a velmi jednoduchou cestou ho prostřednictvím internetu zakoupit.
Dokážete si představit, jak emotivní by mohla být zážitková jízda ve Ford Mustang nebo zážitková jízda v Lamborghini? Udělejte správné rozhodnutí a vydejte se po stopách těch nejsilnějších vozů světa. I pár desítek minut v nich se stanou skvělým zážitkem pro všechny zúčastněné. Vyzkoušejte zážitkové jízdy hostinné i vy.

Zážitková jízda v tanku

Máte pocit, že silná auta nejsou dostatečně unikátní? A co takhle jízda v tanku? Ta by už mohla pořádně zamávat s emocemi. Dokážete si představit svého partnera, otce, kamaráda nebo odvážnou ženu na místě řidiče válečného stroje?
Tolik koňských sil pod kapotou ještě určitě nikdy nevyděl pohromadě. Zdolávejte překážky, těžký terén a při tom žeňte svého ocelového oře vpřed dalšímu dobrodružství. Taková ot 64 zážitková jízda se ihned promění v nezapomenutelnou výpravu.

Zážitková jízda ve formuli

Ještě rychlejší, ještě nebezpečnější. Zážitková jízda ve formuli je přesně tím, co jste hledali? Připravte se na to, že formule a jízda v ní není úplně pro každého. Slabší povahy by se této zážitkové jízdy měli raději vzdát nebo naopak posunout svou laťku o něco výše. Opravdu máte na to usednout do nejrychlejšího stroje na světě? Rychleji už po silnici nepojedete. Máte jedinečnou šanci se dostat k astronomické rychlosti a při tom se v naprostém bezpečí dostat do cíle.

Zážitkové jízdy vlakem

Zážitkové jízdy nejsou jen o rychlých vozech, ale i o splněných přáních. Kdo se jako malý kluk nechtěl stát strojvedoucím svého vlastního vlaku? Poodkryjte společně s námi výpravu do času minulých a vstupte do vytvořeného časoprostoru. Je sice pravda, že mládí či dětství vám už nikdo nevrátí, ale na splnění snu není nikdy pozdě. Splňte si ho s námi, zakupte si speciální vstupenku na palubu vlaku přímo do řidičské kabiny. Neříkejte, že neexistují dárky, kterými by se nedalo překvapit, jen existují špatné stránky s nedostatečnou sebereflexí a zpětnou vazbou na přání klientů. My se neptáme svých klientů, co jim chybí – nebo co postrádají, ale rovnou k nim přicházíme se zajímavou nabídkou netradičních zážitků. Udáváme tak nový směr a jsme pro mnohé inspirativní zastávkou před konečným nákupem. Zapomeňte na kosmetickou kazetu a konečně kupte něco pořádného. Zážitková jízda se nedá strčit jen tak do zásuvky nebo na dno skříně, vzpomínky zůstanou navždy.