facebook_pixel

Čtyřkolky

Jízda na čtyřkolce je netradičním zážitkem pro ty z Vás, kteří tento stroj dosud nevlastní a chtějí si zkusit, jaké to je být na všech čtyřech kolech na vozovce a přitom cítit vítr ve vlasech. V naší nabídce naleznete adrenalinovou jízdu na čtyřkolce, která Vás rozhodně nenechá v klidu :). Nenechte si ujít příležitost, jak zažít nevšední zážitek ve všední den!!!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Co jsou to čtyřkolky?

Čtyřkolka je malé motorové vozidlo obdobné motocyklu. Je však obratnější a svižnější. Ve čtyřkolce jste spojeni s přírodou a okolím, kterým právě projíždíte, proto je prožitek výraznější, než když jste zavřeni v autě a koukáte na svět přes sklo.

Jak jezdit na čtyřkolce?

Většina čtyřkolek je na automatické ovládání. Buď se řídí rukama a nebo jako motorka nohama. Zda je těžké čtyřkolku ovládat, říci nedokážu, protože nemám vlastní zkušnost. Nicméně uřídit čtyřkolku není rozhodně nic lehkého. Je to makačka na ruce a chce to mírný trénink zvlášť pro ty, kteří neumí řídit na motorce. Proto je vhodné si položit otázku, s kým na čtyřkolce jet? Zkušeným instruktorem nic nezkazíte.
Dárek čtyřkolka je vhodný i pro děti. Dětská čtyřkolka je menší než ta klasická s menším výkonem, aby dítě neohrožovala na bezpečnosti. Pokud by jste chtěli vzít na čtyřkolku dítě, pak jsou i čtyřkolky pro dva, což je možná ta lepší varianta, než nechat dítě řídit samotné. Jízda na čtyřkolce pro děti je vhodná od 3 let věku, ale záleží na druhu čtyřkolek a také na výšce dítěte.

Čtyřkolky se dělí na čtyři typy

Čtyřkolky s náhonem na všechny čtyři kola, které jsou vhodné zejména do terénu, kde zdolají i velmi těžké terény. Upozorňujeme, že tato extrémní jízda na čtyřkolce se může stát Vaši závislostí po zbytek života! Dalším typem jsou již zmíněné dětské čtyřkolky, které jezdí až 15 km/h. Tyto čtyřkolky může ovládat v silničním provozu pouze osoba, která vlastní i řidičské oprávnění, takže děti můžou jezdit pouze mimo vozovku. Přírodní trasy nám dávají ideální prostor, kam na čtyřkolky zajít. Jízda na čtyřkolkách v Praze je dost riskantní a rozhodně si ji neužijete tak, jako při jízdě v lese.
Silniční čtyřkolky kombinují volnost motorky a jízdní vlastnosti auta, ale přitom je svižnější a obratnější. Brzy ráno je vhodná doba, kdy si zajezdit na čtyřkolce. Nezapomeňte si na Vaši čtyřkolovou krasavici připevnit SPZ. Poslední druh je elektrická čtyřkolka, která je určená těm nejmenším. Dokáže jet až 20 km/h, proto je vhodné, aby ratolesti hlídali zejména tatínci nebo maminky, které mají zvýšený prách vnímání strachu o své děti.

Proč jezdit na čtyřkolce?

Jízda na čtyřkolce je aktivní způsob, jak se oprostit od každodenních starostí. Při jízdě se můžete naprosto odreagovat, uvolnit se a vychutnat si přítomný okamžik.
Zážitky na čtyřkolce jsou oblíbeným dárkem jak pro muže, tak pro ženy i děti. Na čtyřkolce můžete jezdit téměř v každém počasí. Originální dárek na čtyřkolce jistě potěší každého maniaka do aut i motorek. V naší nabídce se občas objevuje i jízda na čtyřkolce se slevou. Přejeme Vám příjemnou projížďku!