facebook_pixel

Jízda na Segway

Kdo by neznal segway vozítko - dvoukolový elektrický dopravní prostředek pro převoz jedné osoby s mírným nákladem v podobě batohu na cesty. Jedná se o skvělý vynález usnadňující pohyb v těžko dostupných místech, dokonce i tam, kam nemohou ani motorky. Proč se vzdávat příjemné rychlosti a při tom si neprohlédnout ty nejimpozantnější památky v centru města?

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Někdo vozítko segway nemůže ani vystát a ti další je prostě milují. Pokud se je však naučíte dobře používat, stanou se nepostradatelným pomocníkem. To však jen pro ty, co mají zájem o segway prodej. My vám nabízíme zážitky z oblasti segway půjčovna. Sáhněte si na aktuálně nejvyužívanější dopravní prostředek s absencí motorové jednotky a naučte se jej používat skrze naší nabídku půjčovného.

Segway mini nebo hoverboard

Pokud se někdo domníval, že s příchodem prvního segwaye vše rychle opadne a poté se zase vše vrátí do starých cyklistických kolejí, tak byl na velkém omylu. Vše nasvědčuje tomu, že mini segway hoverboard bude dopravním prostředkem budoucnosti. Aktuálně je již nadčasový svým designem i funkčností. My jsme taková malá půjčovna segway, která vám za velice rozumný peníz zprostředkuje jeho zážitkové vypůjčení. V případě,, že ho neplánujete využívat častěji, určitě vás to vyjde několikanásobně výhodněji než pod titulkem segway prodej bazar nebo segway na prodej.

Segway pro děti

Ano dvojkolka segway je hodně oblíbená i mezi dětmi. Darujte svým nejmilejším zážitek v podobě ovládání nejpopulárnějšího dvojkolového elektrického vozítka a vůbec se o ně nebojte. Netradiční dárky a zážitkové akce jsou na našem webovém portále celkem běžnou záležitostí. Při tom není segway cena nikterak vysoká a dá se pořídit za velice rozumný peníz. Nezáleží na tom, jestli vás zajímá segway praha nebo segway brno – nabídneme vám řešení v každém podporovaném městě. Užívejte si zábavu a na nás nechte vše ostatí. Zprostředkujeme vám ty nejlepší zážitky na tomto dvoukoláku i pro vaše děti.

Segway Břeclav, Segway Ostrava – prostě po celé republice

Segway půjčovna Praha není jedinou stanicí pro vypůjčení si vozítek. Existují i další města, kde lidé propadli této vášni a prohánějí se ulicemi na netradičních, ale přes to velice zábavných povozech. Tento dopravní prostředek si podmaní i vás. Co však dělat, když získáte mini segway levně od svého kamaráda v podobě uplatnitelného voucheru a vy na něm neumíte? Obáváte se první jízdy a myslíte si, že to prostě nezvládnete?
Ještě před tím, než vás uklidníme, tak vám jen připomeneme, že jízda na tomto dopravním prostředku je intuitivní a zvládne jí i starší osoba. Pro seniory je to mnohdy jediná možnost, jak ještě ve svém vysokém věku odhalovat krásy památných míst. Zapomeňte na segway mini bazar a vyzkoušejte nejdříve krátký hodinový zážitek pod taktovkou naší nabídky. Seznamte se s tímto vozítkem a užijte si alespoň na malou chvíli tu ničím nenahraditelnou svobodu pohybu. Stačí se jen mírně naklonit a segway vozítko se rozpohybuje.

Zážitky segway x2

Zakupte si zážitek segway x2 a vydejte se spolu se svým kamarádem nebo partnerem na objevnou jízdu napříč těmi nejkrásnějšími terénními stezkami. Zapomeňte na šlapání nebo odrážení a jen se postavte, nakloňte se a užívejte si tu nejzáživnější jízdu ve svém životě. Připravte se, že se jedná o návykovou věc, proto je segway na prodej v každém větším městě. My vám nabízíme jeho zapůjčení skrze provozovatele zážitkových atrakcí. Ať už si chcete užít ve skupině, samotní nebo jen tak sám, určitě se obraťte na naší nabídku, kde si vybere opravdu každý. A v jakém městě chcete nakonec vyrazit vy? Dvojkolka segway na vás už čeká.