facebook_pixel

Škola smyku

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Ať už jste řidičí začátečníci nebo ostřílení mazáci, vždy je prostor na to se zlepšovat. Kurz smyku se může hodit každému, protože počasí ani silnicím se nedá vládnout a ani se nedá na 100% předpovídat. Buďte proto připraveni a nenechte se zaskočit!

+
Číst více »

Co je to škola smyku?

Škola smyku je kurz, který Vás naučí jak zvládat automobil ve stížených klimatických podmínkách a v krizových situacích. Tím, že zjistíte, jak se automobil chová, když není pod kontrolou, se Vám zvýší i sebevědomí a tím se zvýší šance, že tyto situace vyřešíte s chladnou hlavou. Jízda se školou smyku je proto nejen dobrý dárek, ale i dobrá investice do našich milovaných. Většina kurzů funguje na individuální domluvě a obecně 1 lekce smyku trvá 8 hodin. Tímto dárekem potěšíte nejednoho milovníka extrémní jízdy.

Škola driftu je odnož školy smyku

Drift nebo drifting je specifické odvětví automobilového sportu, kdy vědomě přecházíte z jízdy do přetáčivého smyku, který je proveden vědomě a je řízen plynem. Ptáte se, jak driftovat? Základním předpokladem k dobrému driftování je výběr auta. Aby auto efektivně provádělo drifty, tak by mělo mít náhon na zadní kola. Vedou se vášnivé debaty o tom, zda se dá drift v pravém významu provést i se čtyřkolkou. Pro auto je driftování velmi náročná činnost, proto než se do něj pustíte sami, je dobré si o tom zjistit víc, abyste o svého čtyřkolového brouka nepřišli. Je mnoho techni driftů. Ty nejběžnější jsou Power drift, zde se nepoužívá ruční brzda, ale naopak plyn v zatáčce.

Proč jezdit ve škole smyku?

Jak už bylo popsáno výše, pro řidiče je životně důležité, aby uměl svůj vůz ovládat v jakémkoli terénu a počasí. Jen tak bude bezpečný sobě i ostatním. Na našem dárkovém portálu naleznete poukazy, kam na školu smyku. Důležité je, s kým na školu smyku vyrazíte. Tím je myšleno, k jaké „autoškole“ na jízdu smyku autem půjdete. Kvalita instruktorů je nezanedbatelný faktor.

Jak jezdit ve škole smyku?

Nemusíte se ničeho bát. Instruktoři Vám před tím, než sami začnete řídit, řeknou a názorně ukáží co a jak, abyste se cítili bezpečně a jistě. Nejlepší doba na to kdy si zajezdit se školou smyku není. Pokud chcete ušetřit vyplatí se počkat na školu smyku se slevou. Co se týče počasí a vlastnosti dráhy. Záleží na tom, zda dáváte přednost přírodním podmínkám před uměle vytvořenými.

Škol smyku je velké množství. Škola smyku ve Vysokém Mýtě nabízí odpočet trestných bodů absolvování kurzu a při splnění zákonných podmínek. Škola smyku nedaleko Příbrami se nachází v obci Dlouhá Lhota. Areál je vybaven tak, aby jste si mohli vyzkoušet veškeré přírodní vlivy, které Vás můžou zastihnout v reálném světě. Škola smyku v Ostavě nabízí kromě výuky smyku i výuku úhybných manévrů a dalších situací, které Vás můžou v silničním provozu potkat. Škola smyku v Mostě Vám nabízí i situace s nepozorným chodcem, který Vám může vběhnout do cesty, když to nejméně čekáte a je užitečné být na tuto událost připraveni. Škol smyku v Praze je několik. Pokud by Vám nevyhovovala ani jedna z nich, pak není problém popojet kousek za Prahu.

Bezpečné jízdě zdar :)! Za volant rozum patří.