facebook_pixel

Jízda v Dodge

Automobily značky Dodge jsou pro mnohé zárukou kvalitního zpracování a chytrého využití nejnovějších technologií. Jízda v Dodge je pak tedy skutečným zážitkem, obzvláště pokud se jedná o některý z jeho tzv. "muscle cars". Ať už chcete udělat opravdovou radost sobě nebo někomu z vašich blízkých, kdo má rád silná a rychlá auta, jízda v Dodge rozhodně není střelou vedle. Ať zvuk monstra, které každý muscle Dodge ukrývá pod kapotou, naplní okolí svým charakteristickým řevem.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Něco z historie značky Dodge

Americká značka automobilů Dodge dnes patří pod koncern Stellantis a prodává své vozy ve více než 60 zemí světa. Založena byla přesně na počátku 20. století jako Dodge Brothers Company a první vlastní vozy začala vyrábět roku 1914. Zpočátku se firma zaměřovala spíše na výrobu nákladních vozů, které si oblíbila americká armáda a v pozdějších dobách si je oblíbili i Evropané. Do roku 40 jich bylo do celého světa vyvezeno 400 000!
V roce 1928 koupila Dodge společnost Chrysler Corporation. Sídlo společnosti naleznete v USA (přesněji v Michiganu).

V 80. letech se automobilka Dodge rozhodla přidat k výrobě užitkových vozů také vozy sportovní a to konkrétně v konceptu Viper. Roku 2005 dorazily vozy Dodge do Evropy (přesněji vstoupily na Evropský trh) a dodnes představila modely Dodge Caliber, Nitro, Avenger a další. Možnost jízdy v Dodge se tak stala dostupnou i pro Evropské moto nadšence.

Jízda v Dodge je nádherná zážitek

Každý máme tu svou vyvolenou značku automobilů, na kterou nedáme dopustit. Možná právě vy patříte mezi milovníky Dodge nebo si přinejmenším chcete některý z jejich luxusních vozů vyzkoušet. Jízda v Dodge je totiž rozhodně skvělý zážitek pro každého, kdo má rád silné řvoucí motory a působivý design. Charger, Challenger jsou vozy, které prostě zůstanou v paměti a jízda v některém takovém Dodge zanechává v každém silný dojem.

Ať už jste zkušený řidič supersportů nebo jen chcete zkusit něco nového a nejste ani dvakrát „vyježdění“, dali bychom ruku na rozpálený motor, za to, že vás jízda v Dodge nadchne, nebo takovým dárkem vykouzlíte na tváři vašeho blízkého dlouhotrvající úsměv.