facebook_pixel

Jízda v Tesla

Při jízdě v Tesla vozech si osaháváte budoucnost automobilového průmyslu. Kdo by dnes neznal společnost Tesla, kterou na světlo vytáhl světoznámý vizionář Elon Musk? Někteří z vás se možná chtějí podílet na zařazení Tesla automobilů do běžného života, jiní chtějí zjistit, zda je skutečně o co stát. Taková zkušební jízda v Tesla automobilu je skvělý způsob, jak zvládnout obojí.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Tesla Inc. je energetická společnost a automobilka, fungující zatím především v Americe. Kromě pokrokových elektromobilů má na svědomí i domácí energetické úložiště Powerball, komerční Powerpack nebo například revoluční solární střešní taška. Firma je samozřejmě pojmenována po slavném fyzikovi a elektroinženýrovi Nikolovi Teslovi. Tolik k historii této značky, od které se jistě dočkáme ještě velkých věcí.

Pokud jste příznivci řvoucího motoru, potom si nejspíš říkáte, že vás jízda v Tesla vozech dvakrát nenadchne. Ano, řvoucího motoru se nedočkáte, ledaže byste si jej pustili do sluchátek. Přesto je však jízda v Tesla autech zážitek, především pro možnost dotýkat se a ovládat něco zcela nového, pro možnost setkat se s budoucností. A navíc… voucher přeci můžete pořídit i jako dárek pro někoho z vašich blízkých, kdo Tesla výrobkům fandí. 😉

První sportovní elektromobil byl Tesla Roadster, později společnost vyrobila luxusní Model S, SUVčko Model X a lidovější, ale o nic méně nádherný a promyšlený Model 3. Od roku 2008, kdy společnost vrhla do prodeje svůj Roadster, prodala už více jak milion elektromobilů. Ou jé! I vy nebo vámi obdarovaný si můžete užít jízdu v Tesla voze, aniž byste si jej museli kupovat nebo draze pronajímat.

Elektromobily mají své nadšené podporovatele, stejně jako zryté odpůrce. Okuste automobily zítřka, otestujte je, ať si můžete sami udělat obrázek o tom, zda jde o krok správným směrem či ne. Jízda v Tesla automobilu je zkrátka zážitek, ať už si vás samotný vůz získá, nebo ne.