facebook_pixel

Den vody

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

 • k-nakupu-vzdy-neco-navic
  K nákupu vždy něco navíc
 • ceny-drzime-bez-navyseni
  Ceny držíme bez navýšení
 • 10-darky-v-jednom
  10 dárků v jednom
 • Dárkové balení zdarma
 • Diving

  Diving (1)

 • Plavba lodí

  Plavba lodí (9)

 • Další zážitky na vodě

  Další zážitky na vodě (10)

 • Den u vody nemusí být ve znamení válení se na dece. Zážitky spojené s vodou můžou být originálním a zábavným zpestřením letního dne. Pokud jdete s rodinou k vodě, pak oceníte, že se Vaše děti budou bavit a romantika u vody Vás nemine :). Proto neváhejte a vyberte si z naší nabídky vodní aktivitu, která Vás baví!

  +
  Číst více »

  Co jsou vodní zážitky?

  Zážitky z vodních sportů jsou neobvyklé aktivity, které se uskutečňují buď u vody, na vodě nebo pod hladinou. U některých vodních sportů můžete létat dokonce nad hladinou vody. To umožňuje například flyboard, který máme v nabídce. Nebo můžete vyzkoušet i zážitky na vlně. Do této kategorie sportů se řadí surfing.

  Vodní zážitky jsou působivé zejména na velkých vodních plochách, kde nemusíte mít strach, že někoho srazíte, nebo že někdo srazí Vás. Pokud máte rádi romantiku, ale nechce se Vám do vody, pak můj tip na romantický zážitek u vody je dát si kávu nebo večeři na výletní lodi.

  Menší rada pro ty, kteří se chystají slavit na vodě. Dárky k vodě nepatří, pokud nejsou tekutého rázu. Ale pozor, i na vodě Vás může dostihnout heslo: Pomáhat a chránit. Romantické dárky u vody jsou příjemné zpestření pro páry, kteří už jsou spolu mnoho let a chtějí vztah oživit.

  S kým k vodě?

  K vodě je vždy lepší chodit ve dvou a více lidech, protože je to jeden ze způsobů jak plně užít vodní zážitky. Sdílení je nám lidem přirozené, ba i potřebné. Má to vliv i na náš prožitek, kdy kolem sebe máme lidi, kteří nás hecují. Mnoho vodáků jezdí na vodu s dětmi. Děti mají nejenom nezapomenutelný zážitek z prázdnin, ale přivezou si i cenné zkušenosti a praktické dovednosti, které se jim budou hodit do života. Proč koupit zážitky už bylo sděleno. Zážitky mají jednoduše nevyčíslitelnou hodnotu, protože se nám vryjí hluboko do naší mysli. Dálší výhodou je, že je nemůžeme ztratit nebo nám je někdo nemůže ukrást.

  Kdy jezdit na vodu?

  Mírně odběhnu od tématu aqua zážitky, i když rafting nebo kánoe jsou také vodní zážitky, dokonce jsou velmi často adrinalinové. Sezona vhodná na sjezd řek a říček začíná od cca dubna a končí v říjnu, kdy už jsou chladné noci, takže v říjnu to rozhodně není romantický zážitek u vody, občas spíš horo. Některé vodácké kluby pořádají akce i mimo vodáckou sezónu. Záleží, co od „vody“ očekáváte. Jestli plavbu krásnou přírodou nebo seznámení s dalšími lidmi.

  Kam na vodní zážitky?

  Míst, kde si můžete vyzkoušet některých z vodních aktivit, je nespočet. Téměř na každé přehradě si můžete půjčit skútr. Horší je to s již zmíněným flyboardem, který se nachází na Máchově jezeře, Vrané nad Vltavou a dalších místech ČR. Většina vodních sportů potřebuje mírné zaučení.

  Další otázka je kam na vodu s dětmi? Dospělí si vodu užijí všude, ale co děti? Mají si kde hrát? Velká koupaliště nebo přehrady nabízejí služby animátorů, což je velmi praktická služba, která Vám jistě zpříjemní dovolenou. Jiná varianta jsou aquaparky, kde se děti vyřádí na tobogánech a různých atrakcích. Aqua pro rodinu se označuje speciální zvýhodněná vstupenka pro rodiny s dětmi.

  Příjemné koupání ;)!