facebook_pixel

Aquapark

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Probouzíte se ráno, venku pošmourno a vy přemýšlíte co s dnešním dnem? Vydejte se s rodinou do aquaparku! Nejlepší aquapark Praha, vás nenechá zahálet a i vy se rádi ponoříte se svými dětmi do neustávajícího dobrodružství a legrace.

+
Číst více »

Kam na aquapark

Sjeďte se na divoké vlně zábavy v největším aquaparku Střední Evropy. Aquapark Praha patří právem mezi nejlepší aquaparky v ČR svými jedinečnými atrakcemi, bazény a luxusním wellness centrem.

Bádáte, co to je aquapark? Představte si obrovský park pouze a jen s vodními atrakcemi. Skluzavky, víry, divoké řeky, venkovní i vnitřní bazény. V relaxační zóně masážní lavice, venkovní terasa s lehátky či až čtrnáct druhů saun. Pro vaše děti říše pirátů, kocábky a vlnobití. Aquapark je celkově rozdělen do tří částí podle druhu jeho využití, na relaxační, pro děti a pro dospěláckého dobrodruha. Projděte si všechny a objevte taje tohoto jedinečného vodního paláce.

Naplánujte si víkend, kdy do aquaparku zajedete a budete tak mít čas zablbnout, zaplavat si a nakonec se celkově zrelaxovat po pracovním týdnu. Jak se dostat do aquaparku vám napoví mapa či směrové ukazatele, jestliže cestujete autem. Nechcete-li se motat pražskými silnicemi, využijte služby Aquabusu, který je pro návštěvníky aqua parku zdarma! A pokud jste fanouškem městské dopravy, na místo vás dopraví i MHDéčko.

Jste již na cestě? 🙂

A koukáte na ten ohromující Vodní svět přímo před vámi? Paláce s atrakcemi, které vás nenechávají klidnými stát. Rozmýšlíte se kam nejdříve? Jako králové se budete opět cítit po navštívení paláce relaxu. Masážní lavice, bazén, lehátka či menší meditace na relaxační terase a budete se cítit jako znovuzrozený člověk.

Načerpaní energií vydejte se pak do paláce dobrodružství. Zažijte rychle a odvážně na 12 tobogánech v aquaparku. Najdete zde i jedinečný tobogán, který si budete moct projet na pneumatice či se pokochat jízdou v ozvučeném a osvětleném tunelu.

Svět pirátů zažijí vaše děti v paláci pokladů. Skluzavky nebo umělé vlnobití, jak na pirátské lodi uprostřed oceánu.

Ale pozor! Vše má svá pravidla, a tak nezapomeňte sebe i děti obeznámit, jak se chovat v aquaparku. Ať nejste pravými piráty s dřevenými nohami 😉

Romantika v aquaparku

Nevíte s kým do aquaparku jet? Kupte jako dárek, den v aquaparku třeba své milované polovičce a udělejte tak radost vám oboum. Romantika v aquaparku na sebe nenechá dlouho čekat ve wellness centru,sauně či spa. Rozproudit endorfiny vám naopak pomůžou bazény či atrakce vodního světa a přilehlé fitness centrum.

Že je jeden den málo na objevení této vodní říše? Aquapark Praha myslí na všechno. Zakončete den plný dobrodružství bez obav z pražských pirátů silnic. Vyspěte se do růžova v přilehlém hotelu aquaparku a prodlužte si tak pocit pohody a odpočinku. Do nového dne, tak vstanete naplnění energií a úsměv z tváře dlouho nesundáte. Vyzkoušejte, uvidíte sami 🙂

Přemýšlíte ale, zda po takovém výletu nezůstane vaše kapsa prázdná?

Ceník

Naší aquapark Praha slevou tomu lehce předejte a ušetříte i na příští vodní zážitek v tomto vodním ráji.

Podívejte se na celkový aquapark Praha ceník, který naleznete na stránkách aquaparku.

Nepřemýšlejte tedy již proč jet do aquaparku a vyrazte. Teď hned! Sranda, dobrodružství i odpočinek zaručen.