facebook_pixel

Další zážitky na vodě

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Jetpack, flyboard, hoverboard.. buďte superhrdinové, teď a tady! Jak na to?

+
Číst více »

Co to je jetpack?

Kroužit nad vodní hladinou a střádat přitom plán na záchranu spravedlnosti světa. To dokážete s jetpackem!
Batoh poháněný tryskami vám dá moc létat nad vodou jako superman či supergirl. Díky tlaku vody v tryskách a své vlastní koordinaci se po pár minutách létání bravurně naučíte.

Co to je flyboard?

Flyboard oproti jetpacku je deska, na které stojíte a letíte. Princip je podobný jako u jetpacku, kde je využíván tlak vody. Trysky jsou zde však umístěny pod deskou, na které stojíte.
Hoverboard, je nejmladším bratrem mezi těmito superhrdinskými “hračkami”. Jedná se o prkno, podobné skateboardu, z jedné strany však poháněné opět tryskou vody.
To jediné co budete potřebovat při těchto aktivitách, je stabilita těla. Není to však žádná věda. S instruktorovým vedením a pár minut zkoušení, přijdete na koordinaci a ovládání sami.

Kam na jetpack, flyboard a hoverboard vyrazit?

Na vodních nádržích Prahy, Pardubic či Třebíče se můžete proletět na flyboardu. Hoverboard, pak nabízí Praha exkluzivně stejně jako jetpack.

Plavby po Vltavě

Jestliže nejste na extrémní vodní zážitky a máte raději nohy v suchu, co takhle se vydat na plavbu lodí po Vltavě. Chcete ohromit unikátností? Ještě dokonalejší večer vám zajistí plavba po Vltavě i s večeří!

Praha, kam se na plavbu po Vltavě vypravíte, vám poskytne jedinečné výhledy na Pražský hrad, Vyšehrad či Karlův most. Že již tyto památky máte okoukané? Hledáte něco jedinečného, proč si vyzkoušet plavbu po Vltavě? Spojte zážitek a vychutnejte si Prahu všemi svými smysly! S kávou a sladkým dezertem, luxusní večeří či ogrilovaným masem, se vám bude plout jak po másle.

Uvažujete s kým na takovou plavbu po Vltavě vyjet? Vzpomeňte si na mlsné jazýčky svých přátel, romantickou duši svého milého či tatínkovu zálibu v lodích.

Na co si dávat pozor na plavbě po Vltavě

Nezapomeňte! Máte-li žaludek jak na souši, plavba s unikátní lodní večeří či odpoledním brunchem/rautem bude pro vás tím pravým požitkem. Dejte si však pozor, magická plavba a servírované speciality, jsou silně návykovým zážitkem!

Nevynechejte tedy příležitost a prohlédněte si Prahu ve všech ročních sezónách, kdy je nejlepší čas na plavbu po Vltavě, si pak můžete vybrat sami. Máte raději jarní kvítí a svěžest vzduchu, letní šrum a optimismus, barevnost a útulnost podzimu, či zimní (vánoční) náladu? Plavby po Vltavě jsou organizovány celoročně!

Proč koupit vodní zážitky

Užijte si autenticitu okamžiku, ale nezapomínejte dodržovat pár pravidel, jak se chovat na plavbě po Vltavě. Jsou zcela jednoduchá! Kochejte se okolím, ochutnávejte a hlavně sdílejte radost z neopakovatelného momentu 🙂

Nadarmo se neříká – Voda je život. Ať už jste sportovní nadšenci a láká vás vodní lyžování, flyboard, plavba po Vltavě či další vodní zážitky. Znáte tak pocit radosti a štěstí, který voda dodává. Kupte vodní zážitek i vašim blízkým a uvidíte, že radost, kterou jim dáte, vám bude stokrát oplacena zpět 🙂 A v neposlední řadě, budeme rádi, když vzpomenete i na nás, rádi uslyšíme vaše jedinečné zážitky z plavby či vodních sportů!