facebook_pixel

Plavba lodí

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Také se chcete stát velkým mořeplavcem nebo si jen vyzkoušet podržet kormidlo malé jachty? Nebo vám naopak stačí usednout jako pasažér na pohodlnou sedačku a nechat se rozmazlovat okolní ubíhající scenérií? Ať už je vaše odpověď jakákoliv, určitě jste na tom nejlepším místě, které vám poskytne odezvu na veškerá přání a tužby spojené s loděmi a plavbou. Určitě jste si už zvykly, že naše internetové stránky dokážou předložit seriózní a velice zajímavé nabídky k trávení volných chvil ve dvou nebo ve větším počtu lidí.

+
Číst více »

Plavba lodí do segmentu zajímavých zážitků rozhodně patří a nyní vám předkládáme bohatou nabídku nejrůznějších akcí, kde plavby lodí hrají hlavní roli. Pokud se nebojíte mořské nemoci a bylo vaším snem se třeba vydat na širé mořské dálavy, tak vyzkoušejte, jak chutná plavba lodí po středozemním moři nebo pokud vám stačí tuzemské toky, rozhodně si nenechte ujít zážitek pod označením plavba lodí po Vltavě. Vždy záleží na vašich specifických požadavcích.

Okružní plavby lodí

Pro všechny ostatní, co by chtěli plavbu lodí pouze vyzkoušet na kratší vzdálenost a při tom získat cenné informace z historického výkladu jsou zde k dispozici okružní plavby lodí, které jsou přímo napěchované zážitkovou informovaností. Jedná se o zkrácené verze po přesně vytyčeném úseku, kde je k vidění mnoho zajímavých památek, oblastí a přírodních úkazů. Okružní plavby lodí jsou vhodné pro všechny klienty, co se nechtějí zrovna vydávat na plavby lodí středomoří.

Dovolená plavba lodí

Někdo si však plavby lodí natolik zamiluje, že se rozhodne pro odvážnější krok adrenalinovějšího charakteru a jeho hlavní náplní se stane dovolená plavba lodí, která může trvat i několik týdnů. Vždy záleží na povoze dovolené. Vždy se však jedná o maximálně luxusní lodě, kde vám nebude nic chybět od skvělého zázemí, personálu až po skvělé pokrmy a další zážitky v rámci pobytu na lodi.

Plavby lodí o tuzemských tocích

Ten, kdo si myslí, že naše země nemá co nabídnout, tak ho naše rozsáhlá nabídka ihned vyvede z omylu. Plavby lodí po Labi nebo plavba lodí po Labi do Drážďan se stávají každoročně vyhledávanější aktivitou. Kromě jiného na vás čeká například i brněnská přehrada-plavba lodí nebo plavba lodí Praha. Ve své podstatě jsme tuto rubriku otevřeli, jelikož nabídek je tolik, že by byla škoda je začlenit do nějakého objemnějšího segmentu. Plavby lodí mají své romantické i poznávací kouzlo, tak proč se pro ně nerozhodnout a neužít si krásné chvíle nebo nespočinout na otevřeném moři i několik dní? Zaručuje příjemný zážitek plný nečekaných zvratů, informací i krásných přírodních scenérií.

Výletní plavba po Karibiku

A co se takhle trochu více odvázat a vyzkoušet, jak chutná výletní plavba po Karibiku? Během několika málo okamžiků se z vás stanou opravdoví piráti a ochutnáte, jaký svět a moře měli před sebou lebky se zkříženými hnáty. Čeká na vás to nejkrásnější moře i oceán a nádherné končiny pobřežních vod a domorodých obyvatel. Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete pro Karibik nebo dáte přednost a vyzkoušíte plavby lodí po středozemním moři. Výběrem této služby nebo zážitku na našem portálu získáte maximální důvěru, že si svůj nákup opravdu užijete.

Vybíráme totiž jen takové plavby lodí, na které jsou z dlouhodobého hlediska nejlepší ohlasy. Oddejte se i vy mořských hlubinám a neseďte pořád doma. Taková aktivita je pouze pro ty, co se neustále vymlouvají, že není nic, co by se dalo dělat. Rozhlédněte se prostřednictvím našeho portálu a zjistíte, že je život krátký na to, abyste vyzkoušeli vše, co se zde nabízí.