facebook_pixel

Expres Balíček

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

 • k-nakupu-vzdy-neco-navic
  K nákupu vždy něco navíc
 • ceny-drzime-bez-navyseni
  Ceny držíme bez navýšení
 • 10-darky-v-jednom
  10 dárků v jednom
 • Dárkové balení zdarma
 • Lifestyle

  Lifestyle (6)

 • Pro muže

  Pro muže (60)

 • Pro ženy

  Pro ženy (35)

 • Hledáte inspirativní dárkové pokušení bez jakéhokoliv přemýšlení? Žijeme v uspěchané době, kdy není čas ani na vybírání vhodných dárku pro vaše nejbližší. Právě z těchto důvodů jsme tu my, internetová stránka, která vybírá vhodné dárky za vás a navíc je řadíme do přehledných sekcí pro ještě snadněji zacílitelný výběr dle vlastních představ.

  +
  Číst více »

  Expres balíčky nahrazují potřebu dlouze vybírat, jelikož se v nich nachází dle tematičnosti více zážitků, takže si z jeho útrob vybere opravdu celá rodina. Kupte společný dárek pro více lidí a staňte se v jejich očích člověkem, který nejen že nezapomněl, ale přinesl i skvělý dárek.

  Pobytové balíčky

  Pobytové expres balíčky jsou hojně vyhledávaným segmentem. Lidé rádi cestují a zároveň odpočívají. Tento balíček je kombinací obou dvou požadavků zároveň. Vyzkoušejte například lázně toušeň pobytové balíčky a ochutnejte, jak chutná opravdové uvolnění těla i mysli.

  Zapomeňte na malou chvíli na pracovní stres a jeho neúprosné tempo a oddejte se pozitivním myšlenkám daleko od klasické civilizace. Dárkové balíčky jsou skvělou formou, jak obdarovat nejen své kamarády, ale i sami sebe. Udělejte si společně s partnerem radost, prostě jen tak – pro vaší lásku.

  Kosmetické balíčky

  Kosmetika je nedílnou součástí snad všech žen, ale i částečně mužů. Každodenní boj s krásou a s postupujícím stářím k našim životům zkrátka patří. Vyzbrojte se proto těmi nejlepšími bojovníky a dokažte svému okolí, že dokážete vypadat lépe než ostatní ženy ve vašem věku. Stačí jen vědět, pro jaký tip kosmetiky a jakého výrobce se rozhodnout.

  My vám doporučujeme vichy vánoční balíček, který dokáže s vaší pleti doslova zázraky. Vánoční dárkové balíčky se samozřejmě vážou k našim svátků, ale to neznamená, že by se vám jejich obsah nemohl líbit i v průběhu roku. Vánoční balíčky se takřka každý rok nesou v duchu kosmetických přípravků, nahlédněte i vy do našich expresních balíčků.

  Wellness balíčky

  Každý si zaslouží odpočinkové procedury pod vedením zkušených odborníků. Životní tempo je náročné a je proto velice důležité nezapomenout na tolik potřebnou relaxaci, masáže a další příjemné aktivity. Wellness balíčky pro dva jsou za aktuálního hlediska asi nejvyhledávanější službou v oblasti wellness pobytů. Stačí si vybrat jeden z mnoha lokalit nebo se rovnou rozhodnout pro celý balíček, ať si obdarovaný nebo vy s partnerem vyberete sami, na který z wellnessů máte chuť nejdříve.

  Wellnes balíčky pro dva zahrnují ty nejžádanější resorty dle referencí samotných klientů. Stejně tak jsou vybírány i pobytové balíčky pro seniory, kteří představují nejnáročnější skupinu obyvatel. Udělejte radost svým blízkým, sobě, partnerovi obsáhlým balíčkem, který vám přinese ohromné množství zábavy, uvolnění a krásných zážitků.

  Na našem portále se expres balíčky neustále obměňují, proto vám doporučujeme nabídku sledovat, ať vám náhodou žádná ze zajímavých možností neunikne. Expres balíčky přinášejí mnohem více zábavy i zážitků – nevybírejte je po jednom a zabalte je rovnou do komfortního balení.