facebook_pixel

Pro ženy

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Blíží se důležité datum nebo chcete svou partnerku překvapit ze zálohy? Nečekané dárky pro ženy jsou ve většině případů ty nejkrásnější. Dokážou překvapit a navíc i potěšit, jelikož je žena dostane bez jakéhokoliv důvodu. Jakým způsobem zajistit originalitu a unikátnost obdarování? Především správnou volbou. Ať už je přání k narozeninám pro ženy sebekrásnější, rozhodně nenahradí dárek od srdce s hmatatelnou stopou netradičního pojetí. Mezi nejoblíbenější segmenty při vybírání bezesporu patří pobyty pro ženy nebo wellness pobyty pro ženy. Každým dnem jich prodáme desítky. Vyberte si i vy příjemnou destinaci v opojení lázeňských procedur a alespoň na malý moment zapomeňte na všední starosti.

+
Číst více »

Wellness víkend pro ženy

Nevíte, jakým způsobem udělat radost své ženě, kamarádce nebo příbuzné? Darujte jí odpočinek, něco takového prostě nikdy neomrzí. Vyberte vhodnou lokalitu, termín ubytování si již obdarovaná zařídí sama dle svých specifických možností. Originální dárky pro ženy nemusí být netradiční, stačí se pouze podívat do panenské přírody se zázemím v malebném penzionu. Ranní toulky přírodou budou vyvážené večerním odpočinkem ve vířivce. Kvalitní jídlo a pohodlná postel už je jen malou třešinkou na kopečku šlehačky.

Dárky pro ženy k Vánocům i k narozeninám

Nezáleží na tom, jestli jsou Vánoce nebo narozeniny. Dárek k narozeninám pro ženu má naprosto stejnou váhu jako dárky k vánocům pro ženy. Právě z těchto důvodů jsme otevřeli rubriku, kde naleznete potřebnou inspiraci k pohodlnému nákupu z domácího prostředí. Již nemusíte obíhat obchodní centra a hledat vhodný dárek, který by se stal stěžejním pilířem celé oslavy. Zakoupený voucher u nás se bez jakéhokoliv rozmýšlení vždy stane hlavním hitem celé ceremonie. Vložte do nás svůj čas, rozumnou investici a my vás nikdy nenecháme na holičkách bez povšimnutí.

Zážitkové dárky pro ženy

Kromě tradičních dárků nabízíme i zážitkové dárky pro ženy, které doslova vyrazí dech. Darujte zážitek svým nejbližším a pozorujte jejich nadšení při rozbalování obálky. Zapomeňte na malou chvíli na kosmetické přípravky nebo spodní prádlo a darujte pr tentokrát kousek ze sebe, trochu originality. Zážitkový darek pro zeny se již navěky vtiskne do jejich paměti a ještě dlouho po zdolání této akce na tento moment budou vzpomínat. V dnešním světě není těžké darovat něco unikátního, o poznání těžší je nalézt vhodného poskytovatele takových služeb. My se můžeme hrdě hlásit k tomu lepšímu, co na českých serverech naleznete.

Vyberte ten správný tip na dárek pro ženu

Hlavní výhodou nákupu u nás je maximální přehled, který je vytvořen schopnými programátory. Naše webové stránky jsou intuitivní a vždy se dostanete k tomu, co ve skutečnosti hledáte. Dali jsme si práci s přesným rozdělením jednotlivých dárků, proto když hledáte dárky pro ženu k 50 nebo luxusní dárky pro ženy či dárek k 60 pro ženu, stačí kliknout na příslušnou kategorii a ihned se vám otevřou dveře do inspirativního světa plného neskutečně zajímavých dárků. Obrovská nabídka je lemována různorodostí a jednotlivé produkty se dají senzačně přerozdělit. Dárky pro ženy se dají vyhledávat za pomocí jednoduchého filtru na přesnou lokalitu. Je vaše partnerka z Brna?

Jednoduše si zatrhněte tuto oblast a hledejte zážitkové dárky pro ženy v nejbližším okolí. Stejně tak nezapomínáme ani n rozdílné finanční možnost našich klientů, proto jsou naše dárky pro ženy rozděleny i dle ceny. Nákup probíhá skrze online platbu, takže vše zařídíte z pohodlí domova. Výběr dárku pro ženy ještě nebyl jednoduší, využijte této příležitosti k okamžitému výběru ze stovek produktů ušitých na míru právě té vaší milované.