facebook_pixel

Letecké dárky

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma
  • Lety balónem

    Lety balónem (5)

  • Lety vrtulníkem

    Lety vrtulníkem (1)

  • Paragliding

    Paragliding (1)

  • Tandemové seskoky

    Tandemové seskoky (2)

  • Větrný tunel

    Větrný tunel (1)

  • Vyhlídkové lety

    Vyhlídkové lety (1)

  • Kdo z nás alespoň jednou v životě nepomýšlel o tom, jaké je létání? Zažít ten pocit svobody a nespoutanosti je k nezaplacení a je to jeden z důvodů proč koupit dárek do vzduchu :). Zážitkové lety jsou to pravé ořechové pro ty, kteří se chtějí jednou za čas odlepit od země. Nebuďte přízemní, vzlétněte!

    +
    Číst více »

    Co je to letecký zážitek?

    Letecké zážitky jsou aktivity, které se provádějí nad zemí. Proletět se můžete v balónu, v triskáči, ve vyhlídkovém letadle, v helikoptéře nebo jen tak sami s instruktorem, či paraglidingem. Mnoho lidí, se bojí výšek a má závratě, proto je vhodné potencionálního obdarovaného vyzpovídat dřív, než mu tento dárek koupíme :). Tito lidé nejsou ti, s kým můžu letět.

    Jak probíhá příprava na letecký zážitek?

    Do přípravy na letecký zážitek se zahrnuje i výběr zprostředkovatele dárku. První z věcí na co dávat pozor při výběru leteckého dárku je zavedenost společnosti a zkušenost instruktorů. Konkrétní příprava záleží na druhu zážitkového letu. Některé zážitky ve vzduchu jsou bez nutné přípravy, jiné se naopak bez přípravy neobejdou. Paragliding je jeden z těch, ke kterým se bez základního seznámení s tímto sportem neobejdete. Výhodou je, že v dnešní internetové době není problém zapsat se na online kurz :).

    Jaké jsou možnosti leteckých dárků?

    Náš zážitkový portál nabízí letecké zážitky levně a také nabízíme express balíčky, které obsahují i letecké zážitky se slevami. Jaké jsou nejoblíbenější dárky ve vzduchu? K nejoblíbenějším patří tandemový seskok a paragliding.

    Kam na letecké zážitky aneb pánové kam vzít holku zalétat?

    Míst kde létat je v České republice opravdu dostatek. Paragliding můžete vyzkoušet všude, kde to není zakázané a stačí tomu vaše úroveň. Oblíbené místo na seskoky je u Lomnice nad Popelkou zvané Kozákov. Krásný výhled zažijete na Šumavě. Seskok padákem se nejčastěji uskutečňuje tam, kde je zaručen jak hezký výhled, tak klidné přistání.

    Pro koho je určený letecký zážitek?

    Letecké zážitky jsou určeny pro Vaše známé, kamarády, blízké, kteří se nebojí výšek a nebo bojí, ale mají přání svůj strach překonat. Originálním dárkem ve vzduchu můžete také překvapit svou drahou polovičku, která jistě létání pro zamilované ocení. Romantické dárky ve vzduchu můžou být předzvěstí blížícího se prstenu a žádosti o ruku. Romantický zážitek ve vzduchu může být let balonem nad Prahou, nebo skok padákem.

    Jak se připravit na zážitek ve vzduchu?

    Vzduch a zážitky z létání, to jsou výrazy, které si má mysl představí, při pomyšlení na seskok s padákem. Nebude mi ale zima? Obvykle se skáká ze 4 000 m nad zemí, kde se teplota pohybuje od -15 do +10 stupňů, proto není na škodu se víc obléknout. Celý pád trvá zhruba pár minut, nemusíte se tedy bát zmrznutí :). Většina provozovatelů Vám zapůjčí koženou bundu a helmu. Seskok padákem již není nejoriginálnější dárek ve vzduchu, ale řadí se k těm bezpečnějším.

    Pokud Vás zaujalo téma létaní a zajímá Vás kam pro letecký zážitek, pak určitě k nám, do Stips :)! Darujte létání jako extrémní dárek, na který obdarovaný jen tak nezapomene!