facebook_pixel

Lety vrtulníkem

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Kdo by se nechtěl alespoň na malý moment stát součástí nebeských výšin bez jakéhokoliv rizika? Kdo by se nechtěl alespoň na chvíli cítit svobodně jako pták? Díky moderním technologiím není vůbec žádný problém vystoupat do výšin, porozhlédnout se kolem sebe a následně se svým zážitkem klesnout na bezpečný povrch. Let vrtulníkem je skvělou šancí, jak se během několika málo okamžiků dostat do patřičné výšky, která vám přinese nezapomenutelný pohled do vzdáleného okolí.

+
Číst více »

Nabízíme vyhlídkové lety vrtulníkem, které si vás naprosto získají, při tom není jejich cena nikterak vysoká. Vyhlídkový let vrtulníkem se tak stává skvělou šancí pro všechny, co chtějí něco zažít nebo někoho obdarovat skutečně originálním dárkem. Záleží pouze na vás, z jaké strany k této nabídce přistoupíte. Lety vrtulníkem patří do adrenalinového zážitku a rozhodně není úplně pro každého. Let vrtulníkem si zamilujete ihned po prvním vyzkoušení a hned budete vyhledávat další obdobné akce.

Let vrtulníkem Brno, Ostrava, Praha

Snažíme se vyhledávat pouze takové vyhlídkové lety vrtulníkem, které mají skutečnou úroveň a hmatatelnou referenční stopu spokojených zákazníků. Vždy nám záleželo na maximální úrovni poskytovaných služeb, proto nemusí naše nabídka být vždy obsáhlá, ale každá z nich je jistotou spokojeného zážitku. Samozřejmě nabízíme lety vrtulníkem Brno, lety vrtulníkem Praha i lety vrtulníkem Ostrava vždy podle aktuální sezóny a nabídky.

Vyhlídkové lety vrtulníkem Brno jsou vždy ověnčené lukrativním místem, kde je k vidění nádherná přírodní scenérie. Stejně tak je tomu i když si zvolíte vyhlídkové lety Ostrava. Nezáleží na lokalitě, pečlivý výběr jsme už dávno udělali za vás. Nejsme totiž slevovým portálem, kde je zapotřebí přinášet denně desítky nejrůznějších nabídek. U nás si zakládáme na profesionalitě předkládaných služeb.

Vyhlídkové lety vrtulníkem

Pokud hledáte opravdu netradiční zážitek, který se již navěky vryje do vašich představ, vyhlidkové lety vrtulníkem jsou tím nejlepším pro ukonejšení adrenalinové chuti. Zážitek let vrtulníkem je vždy velkým krokem, jelikož se jedná o úplně jiný stroj než je letadlo. V letadle máte spíše autobusový pocit, ovšem ve vrtulníku je vše o poznání silnější.

Lety vrtulníkem pravidelně aktualizujeme a vždy se snažíme svým klientům přinášet ty nejlepší zážitkové lety, které jsou v tuzemském kraji k dispozici. Udělejte jednou něco pro sebe a vypravte se společně za netradičním zážitkem, o kterém si budete ještě dlouho po absolvování povídat a vyprávět. Dostaňte se těsně nad zem a podívejte se na krásy naší planety z ptačí perspektivy.

Let vrtulníkem pro dva

Vyhlídkové lety vrtulníkem Liberec, vyhlídkové lety vrtulníkem Mladá Boleslav, vyhlídkové lety vrtulníkem Plzeň. To jsou nejčastější výrazy, které hledající zadávají do fulltextového vyhledávání a snaží se objevit tu nejlepší nabídku ze všech. Ve skutečnosti ani nezáleží na tom, kolik služba stojí, ale na tom, jak dlouho trvá a co vše uvidíte a jak vysoko vás vrtulník vezme. Vyzkoušejte si objednat let vrtulníkem pro dva a staňte se součástí nebeských výšin po boku s člověkem, který je vám v současnosti nejblíže. Vychutnejte si tento netradiční zážitek společně s dalším člověkem. Nemusíte do vrtulníku nastupovat sami. Vše záleží pouze na tom, jaké požadavky a přání máte.

Objednání služby lety vrtulníkem je velice jednoduché a nepředstavuje žádnou komplikaci. Stačí si vybrat let vrtulníkem v požadované lokalitě a kliknout na rezervaci. Během velmi krátké chvíle zaplatíte požadovanou částku a získáte tzv. Voucher, který se stává platnou vstupenkou na vámi vybraný zážitek ve vámi vybraném volném termínu.