facebook_pixel

Větrný tunel

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Pravidelná rutina životního stylu je největším zabijákem lidského štěstí. Lidé zabředávají každým rokem hlouběji do svých pracovník návyků, že pozvolna zapomínají na to, jak je krásné si svůj život užívat za pomocí nejrůznějších krátkých zážitků. Náš portál vznikl právě proto, aby lidem ukázal odvrácenou stranu běžného života a každodenních povinností. Představme si větrný tunel, který se stává oblíbeným adrenalinem stále většího počtu klientů. Jedná se o skvělou možnost, jak se netradičně odreagovat a rozpomenout se na dětské časy.

+
Číst více »

Dalo by se říci, že vetrny tunel je hračkou pro dospělé, proč toho tedy nevyužít i se svými přáteli a nevydat se po prozatím neprobádaných stopách k zajímavému zážitku, který si sebou ponesete ještě dlouho po absolvování této moderní technologie, která vám simuluje tandemový seskok? Princip je velice jednoduchý a založený na silném proudění vzduchu, který vás udrží ve stejné poloze. Budete moci předvádět akrobatické otočky i se snažit udržet ve stabilní poloze. Větrný tunel sleva je velká možnost, jak se k této zajímavé akci dostat za velice zvýhodněných podmínek.

Větrný tunel podle vašeho regionu

Snažíme se poskytnout co možná nejširší oblast těchto zážitku a proto aktivně vyhledáváme seriózní poskytovatele této služby i ve vašem městě. Větrný tunel Praha, větrný tunel Letňany, větrný tunel Brno nebo větrný tunel Ostrava je jen malou ukázkou toho, kde se dá této akce či příležitosti zúčastnit a vyzkoušet si, jaké to je seskočit z letadla. Při tom nemusíte ani do tak velké výšky. Létání ve větrném tunelu je velice jednoduché a navíc i naprosto bezpečné.

Není se tedy ničeho obávat. Vše je hlídané bezpečnostní klecí, která vás udrží v požadované oblasti nejsilnějšího fuku. Stačí se jen položit, připravit e a po zapnutí si vyzkoušet, jaké by to bylo, když vyskočíte z letadla s padákem. Vyzkoušejte i vy létání ve větrném tunelu Brno nebo Praha a povězte nám, jaký zážitek jste si z této akce odnesli. Povězte ostatním uživatelům, kteří se ještě rozhodují, na co se mohou těšit a jestli to za to opravdu stojí. Vybíráme jen ty nejlepší poskytovatele služeb, čímž si zajišťujeme maximální spokojenost.

Zážitek větrný tunel

Vyzkoušejte vetrny tunel Praha nebo vetrny tunel Olomouc popřípadě létání ve větrném tunelu Letňany a sami se přesvědčte o tom, proč je tato celkem nová adrenalinová zábava natolik oblíbená a lidé se k ní neustále vracejí. Zážitek větrný tunel je natolik silný, že ho ihned bezesporu doporučíte jak svým přátelům, tak i kamarádům. Využijte naší pravidelné nabídky větrný tunel slevy a vypravte se s přáteli za zajímavým zážitek na víkendové odpoledne za velice výhodných podmínek. Pokud vás zajímá větrný tunel cena, stačí sledovat naší rubriku a ihned se dozvíte, kolik větrný tunel v dané lokalitě stojí. Náš internetový portál je pro lepší přehlednost rozdělen do většího množství rubrik tak, aby klient během velice krátké chvíle nalezl to, co ve skutečnosti hledá. Žádné bloudění, ale přímý kontakt s požadovanou službou.

Objednejte si létání ve větrném tunelu

Létání ve větrném tunelu si objednáte během velice krátké chvíle. Stačí si vybrat požadovanou lokalitu, kde je uvedena cena a všechny důležité podrobnosti k uzavření objednávky. Uvidíte možné termíny, i místo konání akce. Po zaplacení určité částky získáte platný voucher, který slouží jako platný palubní lístek n akci ve vámi zvoleném termínu. Vše se dá tedy vyřešit z pohodlí domova bez jakékoliv nutnosti návštěvy pobočky. Virtuální technologie vám zážitek prakticky naservíruje až pod nos.

Větrný tunel v Praze

Asi nejoblíbenější a ze statistického hlediska nejnavštěvovanější je větrný tunel v Praze. Pokud bydlíte kousek od hlavního města nebo přímo v něm, určitě s nenechte tuto možnost uniknout a vypravte se za skvělým zážitkem přímo za vaším domem. Létání ve větrném tunelu je zábavou, adrenalinem, pokušením i skvělým zážitkem v jednom. Neseďte pořád doma a pokud se bojíte výšek, nenechte se zbytečně připravit o ten pocit, který mají všichni, co vyskočí z letadla.