facebook_pixel

Další netradiční zážitky

Zážitky tak netradiční, že je zkrátka nelze zaškatulkovat. Pokud hledáte něco opravdu neobvyklého, velmi pravděpodobně se takový dárek skrývá právě v této kategorii. Uneste kamaráda do strašidelného domu nebo si sami vyrobte parfém. Nechte se překvapit a překvapujte ostatní - přesně o tom neobyčejné zážitky jsou.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

+
Číst více »

Když vám tradiční nestačí

Rádi jdete s dobou a poohlížíte se co možná po největších výstřelcích? V této kategorii se skrývá vše, co jinde zkrátka nenajdete. Pokud nepatříte k těm, kteří své blízké rádi obdarovávají dárky, u kterých nemusí mnoho přemýšlet a raději zvolí desetkrát ty samé ponožky, zřejmě si zde nevyberete. Pokud jste ale akční a rádi neustále překvapujete, přinášíme výběr těch absolutně nejnetradičnějších zážitků (a také pěkný jazykolam). Nebuďte konzervy, staňte se inovátory!

Netradiční dárek

Trefit se každému do vkusu není jednoduché a neustále se opakující narozeniny a další příležitosti nás opětovně nutí přemýšlet o vhodných dárcích. Ať už vybíráte dárek k výročí, Vánocům, narozeninám, svátku či jiné příležitosti, dárek je vždy vaší malou vizitkou. Proto nesahejte ke starým, dávno okoukaným trikům, které používají všichni. Využijte náš internetový portál a vyberte jedinečný zážitek, na který budou všichni rádi vzpomínat