facebook_pixel

Další netradiční zážitky

Zážitky tak netradiční, že je zkrátka nelze zaškatulkovat. Pokud hledáte něco opravdu neobvyklého, velmi pravděpodobně se takový dárek skrývá právě v této kategorii. Uneste kamaráda do strašidelného domu nebo si sami vyrobte parfém. Nechte se překvapit a překvapujte ostatní - přesně o tom neobyčejné zážitky jsou.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
NOVOROČNÍ AKCE ʕ•ᴥ•ʔ ZAKUPTE PLAVBU NA VLTAVĚ A ZÍSKEJTE 20% Z CENY NA DALŠÍ NÁKUP

Pokud do 20. 3. zakoupíte I UPLATNÍTE vybrané zážitky z kategorie Plavby, získáte 20 % z ceny zpět na další nákup.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma
+
Číst více »

Když vám tradiční nestačí

Rádi jdete s dobou a poohlížíte se co možná po největších výstřelcích? V této kategorii se skrývá vše, co jinde zkrátka nenajdete. Pokud nepatříte k těm, kteří své blízké rádi obdarovávají dárky, u kterých nemusí mnoho přemýšlet a raději zvolí desetkrát ty samé ponožky, zřejmě si zde nevyberete. Pokud jste ale akční a rádi neustále překvapujete, přinášíme výběr těch absolutně nejnetradičnějších zážitků (a také pěkný jazykolam). Nebuďte konzervy, staňte se inovátory!

Netradiční dárek

Trefit se každému do vkusu není jednoduché a neustále se opakující narozeniny a další příležitosti nás opětovně nutí přemýšlet o vhodných dárcích. Ať už vybíráte dárek k výročí, Vánocům, narozeninám, svátku či jiné příležitosti, dárek je vždy vaší malou vizitkou. Proto nesahejte ke starým, dávno okoukaným trikům, které používají všichni. Využijte náš internetový portál a vyberte jedinečný zážitek, na který budou všichni rádi vzpomínat