facebook_pixel

Proti stresu

Každý se někdy cítíme pod psa či zkrátka nemáme svůj den. Moderní doba nás často vtáhne do kolotoče stresu, ze kterého v rámci zachování vlastního zdraví hledáme spolehlivou cestu ven. V této kategorii tak naleznete vše, čím takového cíle dosáhnout! Zbavte se stresu, vzteku a dalších negativních emocí a mějte radost ze života s antistresovými zážitky.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
NOVOROČNÍ AKCE ʕ•ᴥ•ʔ ZAKUPTE PLAVBU NA VLTAVĚ A ZÍSKEJTE 20% Z CENY NA DALŠÍ NÁKUP

Pokud do 20. 3. zakoupíte I UPLATNÍTE vybrané zážitky z kategorie Plavby, získáte 20 % z ceny zpět na další nákup.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma
+
Číst více »

Jak zahnat stres a depresi

Práce, škola, promoce, přílišná rutina či táhnoucí se problémy. Tempo moderní doby a životní styl poskytuje mnoho příležitostí, při kterých upadáme do stresu, apatie až deprese. Není však radno v takovém stavu setrvávat dlouho. Pokud si nevíte rady a lámete si hlavu, jak z toho ven, vězte, že máme lék! V této kategorii můžete vybírat ze zážitků, které byly speciálně navrhnuty tak, aby splňovaly jistou záruku okamžité pomoci. Odpočiňte si, vybijte se, odhoďte všechen stres a načerpejte pozitivní energii. Budete ji potřebovat.

Zaručená obrana před stresem

Sto lidí, sto chutí. Stres a přešlost ale nechutná nikomu. Pokud se tak cítíte, je nejvyšší čas sáhnout po účinné medicíně. Pokud se potřebujete vybít, můžete se do toho beztrestně opřít a rozmlátit třeba auto nebo kancelář. Využijte naše jedinečné antistresové balíčky nebo je darujte někomu, kdo je potřebuje jako sůl. Uvidíte, že největší dar je spokojený úsměv na konci dne