facebook_pixel

Proti stresu

Každý se někdy cítíme pod psa či zkrátka nemáme svůj den. Moderní doba nás často vtáhne do kolotoče stresu, ze kterého v rámci zachování vlastního zdraví hledáme spolehlivou cestu ven. V této kategorii tak naleznete vše, čím takového cíle dosáhnout! Zbavte se stresu, vzteku a dalších negativních emocí a mějte radost ze života s antistresovými zážitky.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
200 Kč na všechny seskoky!

Oslavte na Stips.cz měsíc volného pádu! Do 31.10. můžete využít slevu na nákup všech seskoků.

Žádný produkt nebyl nalezen.

Pokračovat v nákupu

+
Číst více »

Jak zahnat stres a depresi

Práce, škola, promoce, přílišná rutina či táhnoucí se problémy. Tempo moderní doby a životní styl poskytuje mnoho příležitostí, při kterých upadáme do stresu, apatie až deprese. Není však radno v takovém stavu setrvávat dlouho. Pokud si nevíte rady a lámete si hlavu, jak z toho ven, vězte, že máme lék! V této kategorii můžete vybírat ze zážitků, které byly speciálně navrhnuty tak, aby splňovaly jistou záruku okamžité pomoci. Odpočiňte si, vybijte se, odhoďte všechen stres a načerpejte pozitivní energii. Budete ji potřebovat.

Zaručená obrana před stresem

Sto lidí, sto chutí. Stres a přešlost ale nechutná nikomu. Pokud se tak cítíte, je nejvyšší čas sáhnout po účinné medicíně. Pokud se potřebujete vybít, můžete se do toho beztrestně opřít a rozmlátit třeba auto nebo kancelář. Využijte naše jedinečné antistresové balíčky nebo je darujte někomu, kdo je potřebuje jako sůl. Uvidíte, že největší dar je spokojený úsměv na konci dne