facebook_pixel

Proti stresu

Každý se někdy cítíme pod psa či zkrátka nemáme svůj den. Moderní doba nás často vtáhne do kolotoče stresu, ze kterého v rámci zachování vlastního zdraví hledáme spolehlivou cestu ven. V této kategorii tak naleznete vše, čím takového cíle dosáhnout! Zbavte se stresu, vzteku a dalších negativních emocí a mějte radost ze života s antistresovými zážitky.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

+
Číst více »

Jak zahnat stres a depresi

Práce, škola, promoce, přílišná rutina či táhnoucí se problémy. Tempo moderní doby a životní styl poskytuje mnoho příležitostí, při kterých upadáme do stresu, apatie až deprese. Není však radno v takovém stavu setrvávat dlouho. Pokud si nevíte rady a lámete si hlavu, jak z toho ven, vězte, že máme lék! V této kategorii můžete vybírat ze zážitků, které byly speciálně navrhnuty tak, aby splňovaly jistou záruku okamžité pomoci. Odpočiňte si, vybijte se, odhoďte všechen stres a načerpejte pozitivní energii. Budete ji potřebovat.

Zaručená obrana před stresem

Sto lidí, sto chutí. Stres a přešlost ale nechutná nikomu. Pokud se tak cítíte, je nejvyšší čas sáhnout po účinné medicíně. Pokud se potřebujete vybít, můžete se do toho beztrestně opřít a rozmlátit třeba auto nebo kancelář. Využijte naše jedinečné antistresové balíčky nebo je darujte někomu, kdo je potřebuje jako sůl. Uvidíte, že největší dar je spokojený úsměv na konci dne