facebook_pixel

Venkovní únikové hry

Únikové hry představují dokonalé skloubení procvičování mozkových závitů, zábavy s blízkými a ukojení touhy po dobrodružství. Mezi dokonale vypiplanými kulisami se ponoříte do příběhu a za chvíli zapomenete, že jde jenom o hru. Pouze současnost se stane vaší realitou. A venkovní únikové hry posunuly tuto úžasnou zábavu na další úroveň!

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

Venkovní únikové hry vás chytí a nepustí

Venkovní únikové hry většinou využívají skutečné prostředí, kterým procházíme denně. Může jít o část velkoměsta, park, les nebo třeba i různé podniky jako hospody a restaurace. Do těchto míst vždy zasadí zajímavý příběh, který vás vtáhne a odmítne vás pustit, dokud jej neprojdete celý. A stojí to za to! Rázem se tak v rámci venkovní únikové hry můžete stát tajným agentem, kterého nahánějí „ti zlí“, mladým čarodějem, pátrajícím po starodávném artefaktu nebo třeba režimem nenáviděným disidentem, který se snaží uprchnou za hranice země.

Venkovní únikové hry vám zkrátka umožní se v reálném světě přenést do vyfabulovaného dění, avšak provedou to tak přesvědčivě, že váš mozek bude pracovat, jako kdybyste to či ono dobrodružství skutečně prožívali. Samozřejmě jak k vnitřním únikovkám tak k venkovním únikovým hrám patří hádanky a nejrůznější úkoly, které musíte plnit, abyste se v příběhu posunuli dále. To je jedna z nejzábavnějších částí hraní v týmu.

Stejné jako jiné únikové hry, jsou i ty venkovní v drtivé většina minimálně pro 2 hráče. Za prvé v jednom by se úkoly a hádanky mnohdy neřešily vůbec snadno a neúspěch by byl velice pravděpodobný a za druhé by byli hráči ochuzeni o hromadu zábavy.

Jak se venkovní únikové hry hrají?

Venkovní únikové hry se hrají například pomocí speciálních balíčků, obsahujících různé pro hru nezbytné rekvizity nebo jednoduše s pomocí chytrých telefonů. Zkrátka si stáhnete appku, sjednáte si s provozovatelem start hry a pak už se jen necháte unášet děním.

Venkovní únikové hry jsou snadno dostupné, spojují pohyb, zábavu, čas trávený s blízkými i duševní gymnastiku… je třeba něco dodávat? Zahoďte strachy – vždyť jde o zábavu – a vydejte se za úžasným dobrodružstvím, jaké je při hraní venkovních únikových her naprosto nevyhnutelné.