facebook_pixel

Skupiny

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

 • k-nakupu-vzdy-neco-navic
  K nákupu vždy něco navíc
 • ceny-drzime-bez-navyseni
  Ceny držíme bez navýšení
 • 10-darky-v-jednom
  10 dárků v jednom
 • Dárkové balení zdarma
 • Korporativní zážitky

  Korporativní zážitky (20)

 • Zážitky pro dva

  Zážitky pro dva (54)

 • Zážitky pro rodinu

  Zážitky pro rodinu (27)

 • Zážitky pro tři a více

  Zážitky pro tři a více (32)

 • Plánujete strávit víkend nebo volné odpoledne se svými přátely, kolegy nebo rodinou a chcete zábavu pojat trošku netradičně? Kreativních řešení, jak zaujmout své blízké a, jakými aktivitami si vyplnit volný čas s větší skupinkou lidí, se nabízí v skutku mnoho a jsou překvapivě i jednoduché k organizaci a realizaci. Stačí si jenom správně zvolit aktivitu, která by všechny náležitě zaujala a zároveň i pobavila.

  +
  Číst více »

  Jak zorganizovat skupinové zážitky?

  Při správnem výběru pomůže pár základních a všeobecně známých kritérií, a tedy – pro koho, kdy, kde a za kolik bude skupinová aktivita nebo hra určená. Aby se Vám rozhodovalo jednodušeji, vybrali jsme pro Vás několik zajímavých skupinových her, sportů a atrakcí, které sme rozdělili pro Vaší lepší orientaci do čtyř kategorii a, které si můžete nakombinovat dle typu oblíbené zábavy nebo podle zájmů a věku lidí ve skupince.

  Pro koho jsou skupinové zážitky určené?

  Výběr správné aktivity nemusí záviset jenom od počtu lidí, ale taky i od momentální nálady ve skupině (co může situaci někdy mírně zkomplikovat). Máte rádi spíše sport a napětí? – sáhněte po zážitcích pro tři a více. V této kategorii si vybere určitě každý a, kdo má kolem sebe hlavně akčné lidi, které nebaví sedět doma, tak je táto skupina dárků úplně ideální! Řízení minitanku, kurz lezení, paintball nebo v chladnějších měsících prohlídka Prahy spojená s degustací kávy… To vše se dá stihnout a zařídit během chvilky! Stačí jenom kliknout na zážitek a potvrdit volbu.

  Zážitky pro kámoše

  Pokud chcete svůj volný čas sdílet s blízkým člověkem, máme pro Vás taky pár typů! Vemte například svojí mamku, kámošku nebo ségru do salónu krásy. Nebo si jděte spolu s nejlepším kámošem užít trošku adrenalinu a zajděte na hru tepfaktor, na motokáry nebo si zastřílejte z armádních zbraní. Nemusíte se omezovat pouze na jeden zážitek, ale klidně si jich nakombinujte i více, dle výšky kreditu na Vaší Stips.cz kartičce. 😉

  Jak zorganizovat netradiční narozeninovou oslavu?

  Možností je opravdu mnoho! Nebaví Vás klasické posezení doma v obýváku nebo v restauraci? Spojte to s kratší procházkou a pozorujte krásy Prahy… Vaše rodina, kolegové, nebo přátelé můžou obdivovat panoramata hlavního města a zároveň si vychutnávat jídlo, nápoje nebo dezerty, které jim budou servírovány na palubě lodi. Pokud si chcete užít s rodinou spoustu legrace, doporučujeme vyzkoušet minimálně jeden z motivů únikových her, kde v časovém limitu musíte rozluštit různé hádanky a šifry, které vám v stanoveném časovém limitu pomůžou uniknout z uzamčené místnosti. Je to zkouška, nervů a trpělivosti ale taky i vzájemné komunikace. Tak co? Troufnete si? 😀

  Jak naplánovat skvělé romantické rande?

  Neotřelých nápadů se nabízí opravdu spousty, ale co tak jít na skvělou romantickou večeři při svíčkách spojenou s plavbou po Vltavě? Nebo si večeři zařídit přimo v teple domova s privátním kuchařem? Pro ještě romantickejší duše se přímo vybízí kurz bachaty nebo salsy pro dva, které můžete nakombinovat s procházkou po Praze a návštěvou muzea lásky.

  Jak zorganizovat teambuilding pro firmu?

  Člověk trávi v práci nejvíce času ze svého dne a, proto je víc než vhodné, když je atmosféra v práci přátelská a uvolněná. Jak toho ale docílit? Zorganizujte pro svůj tím teambuilding ve formě skupinové hry nebo večeře, kde budou mít Vaši kolegové šanci lépe se spoznat a, díky které je budou spájet společné zážitky. Také jedním z dalších ne méně podstatních argumentů, proč teambuilding zorganizovat je, že zaměstnanci v přátelské a uvolněné atmosféře dosahují lepších pracovních výsledků. Pokud čtete tyto řádky a firmu už vlastníte, rozhodně už déle neotálejte a podnikněte skvělou akci se svými kolegy již dnes!

  Sečteno a podtrženo, jedná-li se o Vaši rodinu, kamarády nebo kolegy z práce, se zážitky z naší nabídky si užijete určitě hodně legrace, na které budete vzpomínat ještě hodně dlouho!