facebook_pixel

Zážitky pro tři a více

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Aktuální doba nám nepředkládá tolik možností k odpočinku či zábavě. Nikoliv však z důvodu menšího množství nabídek. Těch je kolem nás celkem dost, spíše se jedná o časovou nedostatečnost a malou inspiraci. Skrze náš portál vede opravdu rychlá cesta k těm nejlepším aktivitám. Zážitky pro více osob jsou dokonale situovány do míst s maximálním vyžitím.

+
Číst více »

Proč sedět doma a přemítat nad víkendovými akcemi v nejbližším okolí, které již znáte, když se svými přáteli můžete navštívit ty nejbizarnější místa a oddávat se radostem ve společném duchu? Přátelství je hodně vrtkavé, buďte rádi za každou blízkou osobu ve vašem životě a učiňte ten nejjednodušší krok k upevnění svých vztahů. Zazitky pro vice osob vás překvapí svou intenzitou i bohatým výběrem z nejrůznějších oblastí. Vše pečlivě konzultujeme a před přidáním na webové stránky si ověřujeme oblíbenost i referenční stopu spokojených zákazníků.

Vodni zazitky pro vice osob

V sezóně je vhodné se před navyšujícími teplotami ukrýt ve stinném místě nebo využít jednoho z mnoha vodních toků. Proč se však nezapojit se svými přáteli do vodních sportů a aktivit, které vás prověří i z trochu jiné perspektivy? Vodni zazitky pro vice osob jsou skvělou inspirativní nabídkou ke ztrávení příjemných chvil v područí adrenalinové zábavy. Nemusíte se obávat vrcholových výkonů, ale podvolit se rekreačním sportům, které se neustále vyvíjejí a modernizují. Proč se jen vydat k vodnímu toku a rozdělat oheň, když můžete svůj výlet zpestřit netradiční aktivitou?

Pomáháme tisícům klientům nalézt to nejvhodnější řešení jejich volných chvil. Záleží pouze na vás, zda se rozhodnete vyrazit na vlastní pěst nebo využít naší nabídky a objednat si zážitek ušitý na míru vašim představám. Vodni zazitky pro vice osob vyhledáváme po celé České republice a předkládáme vám je v dárkovém balení. Stačí si je objednat a nadále postupovat podle programu. Vše vám zajistíme, o vše se postaráme. Program jsme už dávno vymysleli, využijte toho.

Sportovni zazitky pro vice lidi

Kromě vodních sportů nabízíme i sportovni zazitky pro vice lidi a skupiny přátel. Pokud je vás více a chcete zažít nevšední události na těch nejoblíbenějších místech, není nic jednoduššího, než setrvat v naší rubrice a vybrat si jednu z mnoha zajímavých nabídek, které jsou pečlivě vybírány tak, aby co nejvíce pokryli zájmy aktuálních uživatelů a jejich přání.

Sportovni zazitky pro vice lidi si okamžitě zamilujete pro svou nenáročnost a obrovský výběr. Stačí se jen domluvit s přáteli a vypravit se za nečekanými okamžiky. Sportovni zazitky pro vice lidi jsou vhodné i pro firemní skupiny a další objemné celky. Dokážeme připravit skvělé podmínky ke sportovnímu vyžití neomezeného počtu lidí.

Společný zážitek pro více osob

Máte zájem o společný zážitek pro více osob? Jste nerozluční kamarádi, firemní kolegové nebo plánujete sraz po několika letech? Proč sedět v zakouřené hospodě či restauraci, když můžete za velice přijatelné peníze vycestovat přímo do vámi vybrané lokality a podvolit se zážitku dle vlastního výběru.

Naučte se pracovat s internetovou nabídkou, kde naleznete opravdu velké množství inspirativních nápadů. Naučte se pracovat s volným časem a žijte svůj život naplno. Nemusíte sedět doma, naše webová stránka vás naučí jednak pracovat s časem, se zážitky a s výběrem vhodných aktivit.

Zážitky pro tři

Zážitek pro tři předesíláme formou rozsáhlého výběru nejrůznějších aktivit, které se bezesporu stanou vrcholovým tématem letošního roku. Jste tři kamarádi a nevíte, co se svým volným časem? Zážitky pro tři jsou vybírány tak, aby se vaše skupina dostala do skvělého prostředí a měla v tamním místě odpovídající oporu pro konání jakékoliv činnosti dle vašeho výběru. Ať už se pustíte do sportovních činností nebo kreativních záměrů, vždy si díky naší pomoci dostanete k těm nejzajímavějším aktivitám ušitým na míru třem osobám.