facebook_pixel

Golfové dárky

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Profesionální golf se sice hraje teprve od přelomu devatenáctého a dvacátého století, ovšem první historicky dochovaný odpal je mnohem starší, než by se mohlo na první pohled zdát. Nikdo vám s naprostou přesností nesdělí onen významný den, kdy se zrodila myšlenka dopravit nástrojem míček do jamky. Stejně tak se nedozvíme, kdo přišel jako první a řekl, že právě toto bude golfové oblečení. Stejně tak i první golfové míčky vypadaly zcela jinak, než jak je znám dnes.

+
Číst více »

Náš internetový portál sdružuje všechny vášnivé golfisty. Nabízíme skvělý zážitek jak pro úplné začátečníky, tak i pro pokročilejší trávníkáře. Golf je o pocitech, odpočinku a o chvilkách s vlastními myšlenkami. Jen málokterý sport dokáže vyčistit hlavu tak, jako právě golf.

Historie golfu

Historické zmínky o počátku této hry se tradují do oblasti dnešního Skotska, kde se jako první skupina přátel vydala na zatravněnou plochu, vyhloubila díru a několika odpaly se pokoušeli dostat golfový míček do jamky. Během několika měsíců se již pořádal turnaj mezi místními vesnicemi a hra začala nabývat na svém rozměru. Úplně nejstarší zmínky se datují do patnáctého století.

Podobnou hru však hráli již staří Římané, kdy používali dřevěné hole a kožený míček. Jen jí neříkali golf, ale Parganica. Golf se utváře po mnoho staletí až do dnešní profesionální podoby a každým rokem stoupá na oblibě. Právě z těchto důvodů jsme nemohli jinak, než se pustit do přímé nabídky golfových úderů na těch nejlepších hřištích.

Jaké oblečení na golf je vhodné

Jakmile si u nás vyberete lukrativní kurz pod vedením schopných trenérů, přichází na řadu další otázka a to: jaké vhodné oblečení na golf si sebou vzít? Někdo by mohl říci, že jde o podobnou módu, jako v tenise. Prostě stačí krátké šortky, kšiltovka proti sluníčku a pohodlné tričko. Pokud chcete jako opravdový golfista, tak si zvolíte golfové oblečení, které si samozřejmě budete moci vyzkoušet.

Rozhodně nepodléhejte nabídkám internetových obchodů, kde je velmi těžké určit správnou velikost. Golf je o pohodlí a nesprávně zvolené oblečení vám zážitek může pěkně zkazit. Vždy si za oblečení raději připlaťte a zvolte si značkové pohodlné golfové oblečení. Stejně tak vybírejte i golfové vybavení nebo golfové míčky. Čím lepší si vyberete, tím zásadnější pro vás hra bude.

Golfové vybavení

Ptáte se, jaké vybrat golfové vybavení? Zde hodně záleží na tom, jak moc se golfu jako takovému chcete věnovat. Rozhodně nemá smysl utrácet deseti tisíce za kvalitní hole a golfové oblečení, když si chcete jen tu a tam občasně odpálit. Právě pro takové případy zde máme svou nabídku golfových zážitků, kam nepotřebujete nosit ani golfové vybavení.

Jednoduše si u nás zarezervujete jeden z mnoha zážitků a záleží pouze na vás, jestli vás zajímá golf Beroun, nebo golf Lipiny, nebo golf Sportsvan. Vše je to pouze o vašem výběru a chuti se s přáteli pobavit. Golfové vybavení tedy řešíme až ve chvíli, kdy se dostává na řadu trochu profesionálnější závan častějších akcí.

Golfové zážitky od nás

Dejte přednost našemu rozsáhlému internetovému portálu, kde naleznete veškeré adrenalinové sporty, kulturní zážitky, romantické výlety a spoustu dalších aktivit, které vás nenechají ani na malý moment doma vydechnout. V této kategorii nabízíme všem začínajícím golfistům kurz golfu pro začátečníky.

Vydejte se na nejkrásnější trávníky a objevujte pod vedením zkušených mentorů atraktivitu jednoho z nejoblíbenějších sportů na světě. Objednejte si kurz skrze naše stránky a získejte jistotu, že se svěřujete do péče skutečných odborníků a že za své peníze dostanete maximum.