facebook_pixel

Střelba

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Sportovní střelba, broková střelba nebo střelba ze vzduchovky. To jsou bezesporu všechno velice oblíbené aktivity, které dokážou váš stereotypní den vyvést alespoň trochu z optimální rovnováhy. Každodenní pracovní nasazení a víkendový odpočinek u oblíbených televizních pořadů, to jsou naprosto identické scénáře milionů rodin. Proč se však neodvázat a neudělat pro jednou něco nečekaného? Jak by vás bavilo se dostat nazpět o několik let dozadu a vzpomenout si na mládí, kdy jste se kolem svého domu proháněli s plastovou pistolí v ruce?

+
Číst více »

Proč se pro jednou nezastavit a svůj den si neužít jako plnohodnotný voják? V této specifické oblasti zvané střelba je pro vás připravena speciální nabídka plná střelných zbraní a sportovních akcí v týmovém zastoupení. Ano, vyrazte za pomocí našeho portálu s přáteli a vyzkoušejte si, jaká je střelba z kuše nebo střelba pistole. Záleží pouze na vás pro jaký zážitek se rozhodnete.

Střelba z pistole

Střelba z pistole je u nás asi nejžádanějším armádním tématem kdy se dostanete k opravdovým střelným zbraním a budete si moct na bezpečném místě vyzkoušej jejich kvalitu. Střelba z pistole je určena všem, kteří mají zájem se ponořit do tajů vojenské techniky a vyzkoušet si její razanci na vlastní kůži. Kromě klasické střelby je zde pro vás připraven i kurz obrané střelby, kdy se naučíte, jak správně zacházet se zakoupenou zbraní při ochraně svého majetku a života.

Samozřejmě, že se na všech výcvikových lekcích nezapomíná, že nejdůležitější je ochrana sluchu při střelbě. Jsou pro vás připraveny všechny současné armádní speciály i klasické zbraně. Střelba z brokovnice na pohyblivý cíl z ideální vzdálenosti tak nemusí být jen otázkou vašich představ. Díky našemu portálu se promění ve skutečnost.

Kurz střelby

Kurz střelby je určen pro všechny, kteří se chtějí naučit střílet přesně a bezpečně. Kurzy jsou tak vhodné například pro začínající lovce, kde je lovecká střelba hodně důležitá. Přece jen lovec má podmínky ztížené terénem a mnohdy dosti rychlým pohybem zvěře v hustém porostu. Střelba z brokovnice se tak mimo jiné stává rovněž důležitým aspektem lovecké nauky. Stejně tak je nutné se připravit na svou sportovní kariéru. Pro takové účely zde máme kurz střelby vedený těmi nejzkušenějšími profesionály, kteří se rozhodli své dovednosti a celoživotní poznatky posouvat dále.

Zážitková střelba

Pokud bychom se měli zaměřit na oblast zvaný zážitek střela, rozhodně nesmíme vynechat paintbal pro celé týmy i jednotlivce, kteří budou do nějakého týmu zařazeni. Jedná se o skvělou hru, kde je důležitá koncentrace a přesná střelba. Před zahájením této návykové hry vám budou podány instrukce střelby tak, aby byla hra co nejbezpečnější a nikomu se nic nestalo.

Pokud vás paintbal zajímá, připravujeme pro vá pravidelně aktualizovanou nabídku těch nejlukrativnějších střelnic. Ponořit se tak můžete do tajů armádních zbraní, lovecké střelby nebo sportovní střelby. Vždy záleží na aktuální nabídce našeho internetového portálu. Nepatříme do skupiny slevových projektů, vybíráme pouze ty nejkvalitnější služby, na které je největší ohlas z řad klientů. Podívejte se na naší rozsáhlou nabídku a také si vyberte jednu z mnoha akcí.

Zážitková střelba je přesně tím, co váš život potřebuje. Naučte se bavit a využívat své volné chvíle tím nejlepším možným způsobem. Střelnice otevíráme jen pro vás. Objednání služby je velice jednoduché, stačí si vybrat vámi zvolenou tématiku a oblast a následně přejít k online nákupu. Po zaplacení získáte vstupenku, která vás dostane přímo na místo určení.