facebook_pixel

Tenis

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Odreagovat se a najít alespoň na malou chvíli aktivní zábavu pro zpestření klasického života. Pro někoho přímo nereálná záležitost a při tom stačí tak málo. Navštívit náš moderní portál a v detailní nabídce nalézt přesně takovou kategorii, která bude korespondovat s vaším zájmem. Tenis je jednou z mnoha možností, jak strávit odpoledne v příjemné společnosti se svým kamarádem nebo přítelem a jen tak si vyzkoušet, co se ve vás skrývá.

+
Číst více »

Ať už naleznete zalíbení v klasické hře přes síť na trávníku nebo vás zaujme stolní tenis, u nás vždy naleznete ty nejatraktivnější nabídky pod zastřešením zkušených mentorů a poskytovatelů služeb na té nejlepší možné úrovni. Tenis vždy byl a nadále i zůstane elegantní hrou pro všechny věkové kategorie co se nebojí pohybu. Naučte své tělo koordinovat pohyb a odpalujte jeden míček za druhým.

Tenisová obuv

Tenis je hrou bez navýšených nároků na vybavení, přece jen se v tomto segmentu objeví určité skutečnosti, na které není dobré zapomínat. Kvalitní tenisová obuv tvoří základ celé politiky. Pokud vyrazíte jen tak v tradičních keckách, bude pro vás pohyb po trávníku nebo antuce náročnější.

Věnujte této oblasti zvýšenou pozornost a vychutnávejte si tuto skvělou hru plnými doušky. Pánům postačí kraťasy se sportovním tričkem a pro dámy je nejvhodnější tenisová sukně. Dalším velice důležitým nástrojem jsou tenisové rakety, zde je dobré investovat do kvalitnější pomůcky, aby se vaše hra stala pohodlnou a zároveň zábavnou.

Tenis a lekce s profesionálem

Tenis je skvělou sportovní záležitostí, které se lze věnovat opravdu v jakémkoliv věku. Nezáleží na tom, zda je vám 10 nebo 50. Tento sport se dá brát rekreačně, ale do začátku je dobré se svěřit do péče odborníka a právě v tomto momentě přicházíme na scénu my. Náš portál pečlivě vybírá ty nejzkušenější profesionální trenéry, kteří dokážou tenis nejen skvěle hrát, ale i naučit. Vybrat si můžete jednu z mnoha lekcí v rámci svého města a vyzkoušet si, zda vás bude tenis skutečně bavit. Pokud je vás více, vezměte sebou i kamarády a oddávejte se tomuto příjemnému sportu ve dvou nebo ve skupině.

Pronájem tenisové haly

Připravujeme pro vás vždy aktuální nabídku, z které je možné vybrat tu nejlepší vašim potřebám. Při lekcích s profesionálním trenérem se naučíte pravidla tenisu tak, aby byla pak vaše hra s přáteli přesně taková, jak má ve skutečnosti být. Lektoři vám ukážou správný postoj na hřišti a provedení všech úderů. Během intenzivního kurzu se naučíte vše, co pak následně zúročíte v ostré bitvě se svými přáteli. Nechte se vést zkušenými lektory a pochytejte základní pravidla této hry. Tenis je celkem oblíbeným sportem i ve vyšších kruzích, pokud tedy děláte obchodního zástupce a chcete zaujmout svým umem obchodního partnera při jednání – bude se vám možná tenis hodit. Nikdy nevíte, na co v životě narazíte.

Tenis v Praze i v Brně

Nezáleží na tom, jestli se rozhodnete pro tenis Praha nebo tenis Brno. Máme pro vás připravené lektory ze všech částí země a pravidelně nabídku aktualizujeme. Náš portál předkládá nejkratší cestu, na jejímž konci stojí připravený tenista podat to nejlepší. Svěřte e do rukou odborníků a naučte se hrát jednu z nejoblíbenějších sportů na světě.

Nejsme slevovým portálem, ale seriózním místem, kde uvádíme pouze kvalitní nabídky. Nejlevnější věci nebývají kvalitní a my si zakládáme především na spokojenosti zákazníka, který za své peníze chce dostat opravdu maximum. Naše trenérské kurzy tenisu jsou tak jedny z nejlepších u nás. Objednejte si službu a klidně ostatním do komentářů napište, jaká byla vaše spokojenost.