facebook_pixel

Zimní

Zimní sporty jsou důvodem, proč máme tak rádi zimu. Zábava nás čeká na sněhu i na ledě, stačí si vybrat! Využijte zimní nadílky, brázděte svahy, sjíždějte kopce nebo tančete na ledu. Zkrátka si užijte zimní radovánky dříve, než znovu roztají.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

+
Číst více »

Všude zima, všude mráz

K opravdové zimě patří také pořádná nálož sněhu. A nemyslíme pouze tu, kterou musíte neustále odklízet z chodníku před domem či z příjezdové cesty. Zima znamená sněžné koulovačky, stavění sněhuláka a následné zahřátí se u rodinného krbu. Zimními sporty si můžete krátit čas v době čekání na Vánoce nebo naopak s jejich pomocí radostně skočit do nového roku. Hlavně se hýbejte, ať se z vás nestane rampouch.

Sněžná dobrodružství

Zasněžené kopce lákají snad všechny milovníky zimních sportů. Nazujte si přeskáče a zapište se do kurzu lyžování. A pokud si s klouzavými skluznicemi na obou nohou netroufáte a v létě jste mistry skateboardu, možná si více troufnete na základy snowboardingu. Pokud naopak patříte mezi sjezdaře profíky, můžete se učit „tríčky“ ve snowparcích na různých překážkách a skokáncích.

Pokud vás nelákají ani lyže, ani snowboard neboli „prkno“, v nabídce zůstávají rozmanité bobové a sáňkařské dráhy. Nebo popadněte to, co máte ve sklepě, a vyšlápněte si kopec sami. Vydejte se na romantickou procházku zasněženou krajinou, unavte ratolesti výšlapem do strmého a klouzavého kopce, na jehož konci bude sladká odměna: pořádná jízda zpět dolu!/p>

Ledové království v hlavní roli

Kde je sníh, tam bývá i led. K oblíbeným zimním radovánkám patří bruslení. Vyrazit můžete na místní rybník nebo si užít pravidelně upravovanou plochu některého kluziště. Jezdit na zimních bruslích můžete jen tak pro radost a ani je nepotřebujete vlastnit – většina kluzišť mívá také vlastní půjčovnu zimních bruslí. Na zimních stadionech se také můžete zapsat na lední hokej a užít si sportování na ledě v sehraném týmu. A pokud si opravdu troufáte, můžete vyzkoušet kurzy krasobruslení. Zkrátka pro každého něco.