facebook_pixel

Čokoládové masaže

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Zažili jste někdy čokoládovou masáž? Ještě ne? Tak potom byste si tento zážitek neměli nechat ujít! Čokoládové masáže jako dárek jsou velmi oblíbené a rozhodně tím neuděláte radost pouze milovníkům čokolády, ale všem kteří rádi relaxují, ale i těm kteří relaxují neradi, ale potřebují si odpočinout.

+
Číst více »

Jak probíhá čokoládová masáž?

Postup čokoládové masáže je výhradně v rukou maséra. Obvykle však začíná peeligem z mořské či jiné soli, který Vás zbaví odumřelých buněk. Poté následuje samotná masáž. Čokoládová masáž se neprovádí čokoládou, jak k tomu název navádí, ale spíše extraktem z kakaa a to ve formě nejčastěji čokoládových krémů nebo olejů. Některé masérky však používají 70-80% čokoládu určenou ke konzumaci, kterou následně smíchají s mandlovým olejem. Touto čokoládou neprovádějí čokoládovou masáž obličeje, prsou, dlaní, prstů a chodidel.

Čokoládové krémy se na obličej obvykle běžně používají, je však velké riziko alergické reakce, protože čokoláda mimo příznivé minerály a další prvky, je i velký alergen. Popis čokoládové masáže na obličej je stejný jako masáž olejem. Začíná se odlíčením očí a make-upu. Poté následuje velmi příjemná masáž počínaje od čela a končíce na hrudníku. Tato masáž je uvolňující a zároveň Vám zvláční a omladí pokožku na obličeji.

Kvůli drahým přípravkům, zejména čokoládovým krémům, cena čokoládové masáže se neřadí k těm nejlevnějším. Cena za hodinu se pohybuje v rozmezí od 1 000,- po 2 000,-. Záleží na lokalitě, kterou si vyberete a na velikosti salonu. Levnější varianta je masáž klasickou rozpuštěnou hořkou čokoládou.

Druhy čokoládové masáže

Druhy čokoládové masáže jsou všechny druhy jako u masáží s klasickým olejem. Rozdíl je v tom, že masáž čokoládou je specificky voňavá, uvolňuje endorfiny v těle, uvolňuje mysl i tělo, zanechává krásně hladkou pokožku. Čokoláda je také známá svými antioxidančními účinky. Velké plus je, že po masáži neztloustnete ani gram 🙂

Kam na čokoládovou masáž?

Kolik stojí čokoládová masáž jsme si již zodpověděli, ale kam na čokoládovou masáž?

Než vyrazíte na čokoládovou masáž, doporučujeme si vyhledat recenze na čokoládovou masáž v regionu, kam chcete vyrazit. Protože špatně provedená masáž je horší než žádná. Zřejmě nikoho nepřekvapí, že nejvíce čokoládových masáží je nabízeno v Praze. V Praze se nachází velké množství salónů, kde jsou čokoládové masáže běžným typem masáže. Zakoupené vouschery ze Stips.cz Vám dávají jistotu, že budete s masáží spokojeni ať už si budete přát masáž v Praze nebo v čokoládovu masáž v Olomouci.

Čokoládová masáž jako žážitek

Čokoládová masáž jako žážitek je velmi opojná, relaxační a prostě jedním slovem sladká :). Kdy je nejlepší čas na čokoládovu masáž? Správný čas na masáž Vám určí Váš masér nebo Váš lékař. Vy sami si však také můžete stanovit, kdy je vhodné si dojít za odborníkem, masérem. Pokud máte špatnou náladu, jste unavení, přetažení, pokud Vás bolí záda, máte pocit olověných nohou. To jsou nejčastější důvody, kdy se na masáž dostavit.

S kým na čokoládovu masáž vyrazit?

Jestliže jste typ člověka, který rád tráví jakékoli chvíle ve společnosti jiných lidí, nebo jste prostě jen čerstvě zamilovaní a něuděláte bez své drahé polovičky ani krok, pak Vás zachrání čokoládová masáž pro dva. Dělá se jak pro páry žena-muž, tak i pro partu kamarádek.

Proč si vyzkoušet čokolodávou masáž již bylo řečeno a tým Stips.cz Vám přeje plno zábavy a potěšení při čokoladové masáži :)!