facebook_pixel

Medové masáže

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Medová masáž jako dárek je vhodná pro všechny, kteří milují rozmazlování, kteří si chtějí osladit život, kteří si chtějí odpočinout a načerpat novou sílu, ale i pro ty, kteří chtějí vyzkoušet detoxikační účinky medu. Pokud budete číst dál, dozvíte se, proč koupit medovou masáž.

+
Číst více »

Jak probíhá medová masáž – popis medové masáže

Medová masáž je spíše ozdravná medová detoxikační masáž, není tedy relaxační, jak by se mohlo na první pohled zdát. Masáž by měl provádět specializovaný pracovník. Masáž se provádí zejmnéna na zádech, kde je nejvíce reflexních bodů. Masáš zad trvá od 60 – 90 minut. Obličej trvá z celkové masáže těla nejméně kolem 15 minut.

Postup medové masáže určuje masér, avšak při takto specifické masáži jako je medová by měly být postupy alespoň rámcově sjednoceny. Druhy medových masáží tudíž nejsou, je pouze jedna. Klient si po příchodu do ordinace odloží vrchní část oblečení a položí se na břicho a ruce položí podél těla. Masér klienta nejprve očistí od odumřelých buněk, provede tzn. peeling. Po této proceduře naleje klientovi na záda teplý tekutý med, který speciální metodou začne vpravovat do těla. Med začne postupně houstnout v důsledku škodlivin, které jsou vylučované z těla ven. Na konci masáže bude med lehce napěněný v barvě šedi. Masáž by se ideálně měla provádět preventivně jednou za měsíc.

Medová masáž má léčivé účinky, díky stimulaci reflexních bodů a díky medu. Med se používá již od nepaměti k léčení různých bakteriálních onemocnění, pomáhá při hojení ran. Traduje se o něm, že je přírodní afrodiziakum a užívá se také jako elixír mládí. Med je také zásobníkem mnoha důležitých vitamínů a minerálů. Je tolik důvodů, proč vykoušet medovou masáž.

Pro koho je medová masáž vhodná?

Medová masáž je vhodná pro všechny, kteří se chtějí detoxikovat, nebo pro ty, kteří trpí některými z těchto příznaků: deprese, dlouhotrvající stres, nespavost, impotence, kožní problémy, chronická rýma, revmatické problémy, chronický únavový syndrom atp. Medová masáž by neměla nikomu ublížit, spíše naopak. Po masáži se můžete cítit unavení, malátní, slabí. Každý jedinec pociťuje individuální následky masáže, proto se tyto nepříjemné stavy nemusí vůbec dostavit. Je potřeba mít na paměti, že vedlejší účinky masáže jsou přirozené a není se třeba jich bát. Tělo pouze reaguje na odbourávání škodlivin.

Pokud přemýšlíte, co si vzít sebou na medovou masáž, pak přestaňte. Medová masáž jako každá jiná se provádí na svlečenou horní část těla. Ženy s dlouhými vlasy by si měly vzít gumičku nebo skřipec, aby nedošlo k ulepení vlasů.

Kdy je nejlepší čas na medovou masáž?

Na medovou masáž není vhodné chodit po sytém jídle. Nejlepší doba je zhruba 2,5 h po jídle. Medová masáž se ideálně provádí jednou za měsíc, takže nezáleží na ročním období. Ovšem pokud provádíte jarní nebo podzimní očistu tělu, pak můžete medovou masáž zařadit jako podpůrnou proceduru.

Kolik stojí medová masáž?

Cena medové masáže se překvapivě nepohybuje extra vysoko. Záleží, kam na medovou masáž půjdete, do jakého salónu, atd. Salonů, kde jsou medové masáže prováděny, je celá řada a stačí si jen vybrat. Nedoporučuje se vybírat salón podle ceny, nýbž podle recenzí nebo podle doporučení. Průměrně se však pohybuje od 500,- do 1 000,-. Medová masáž jako zážitek rozhodně potěší, jak kvůli ceně, tak kvůli zdravotním benefitům!

S kým na medovou masáž?

Na medovou masáž se obvykle chodí po jednom člověku, ale jsou i programy, které nabízejí masáž ve dvou. Tyto programy jsou určené zejména pro novomanžele jako svatební dárek.

Tým Stips.cz přeje všem příjemně prožitou medovou masáž!!! Není nad to si osladit život 🙂