facebook_pixel

Proměna

Každý máme čas od času chuť na kompletní změnu a vyzkoušení něčeho nového. Možná hledáte sami sebe a tápete nad tím, co by vám sedělo, možná prahnete po kompletní přeměně. Ať už se jedná o čerstvý vzduch do plachet či zcela nový škuner, v této kategorii naleznete balíčky od kadeřnice až po kompletní servis završený photoshootingem.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Nejlepší dárek je zážitek

Je snad něco špatného na tom, udělat opravdovou radost sobě či blízkým?
Není! Rádi vám s tím pomůžeme.

+
Číst více »

Znovu sama sebou

Máte pocit, že jste se po cestě životem někde ztratili, nevíte, jak nabrat nový dech po rozvodu nebo zkrátka chcete vyzkoušet nový look, ale nevíte, který je pro vás ten správný? Nebo jste po rozchodu či z jiného popudu chcete vyměnit celý šatník, ale nejste si jisti, jaký střih by vám slušel a jaké vzory se dnes nosí? Zkušení stylisté jsou tu od toho, aby vám pomohli! Svěřte se do rukou profesionálů a nechte se hýčkat. Už se nemusíte namáhat, ostatní veškerou práci udělají za vás.

Speciálně školené týmy vás provedou celou proměnou. Využít můžete proměnu v Praze, Brně, Plzni nebo třeba Hradci Králové. Nevíte, jak se správně nalíčit, aby vám to slušelo? Zkušená kosmetička vám navrhne líčení na míru podle vašeho typu pleti, tvaru obličeje a příležitosti. A pokud se rozhodnete pro kompletní přeměnu od kořínků vlasů až po nehty u nohou, můžete svou velkolepou změnu zachytit při následném profesionálním focení. Nechte si udělat fotky před a po – uvidíte, že překvapíte sama sebe!