facebook_pixel

Masáže

Masáže jsou nejen příjemným zdrojem energie, ale dodají vzpruhu celému tělu i duchu. Pomáhají uvolňovat ztuhlé svalstvo, čímž mu dovolí nastartovat a regenerovat. A kromě toho si příjemně odpočinete! Vybírat můžete z mnoha druhů, typů či užitých pomůcek a jejich příchutí. Co říkáte na takovou čokoládu nebo med? Projeďte si nabízené varianty a vyberte si tu, která vám voní nejvíce.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
200 Kč na všechny supersporty!

Oslavte na Stips.cz měsíc rychlých vozů! Do 31. 8. můžete využít slevu 200 Kč na nákup zážitkové jízdy.

Masáž, masáž, MASÁŽ!

+
Číst více »

Proč je masáž dobrá

Masáž je známá pro své detoxikační a uvolňující účinky. Není tak divu, že se její tradice udržuje po tisíciletí! Vybírat můžete z nepřeberných masážních technik podle chuti, nálady či potřeby. Pokud jste sportovci, jistě oceníte masáže zaměřené na zklidnění natažených svalů či naopak jejich rozhýbání před plánovaným výkonem. Pokud trávíte hodně času v kanceláři a za počítačem, pak využijte regenerační masáže zaměřené na zatuhlé svalstvo, které tuhne hodinu za hodinou koukání do obrazovky počítače. Vaše tělo vám jistě poděkuje!

Medová masáž a čokoládová masáž

Med a čokoláda se při masážích využívají pro své blahodárné účinky. Ty tělu předávájí právě jejich postupným vmasírováním do kůže. A navíc krásně voní! Látky uvolňující se z čokolády stimulují v mozku tvorbu dopaminu, čímž se uvolňuje hormon štěstí, serotonin. Dochází tak k uvolnění napětí a celkovému pocitu uvolnění. Léčivá síla medu naopak působí příznivě při ochraně organismu a jeho přirozené imunity a příjemně tělo prohřívá. Masáž je také ideálním doplňkem při (jarních) očistných kůrách, ale pomáhá i při únavě nebo chronických a civilizačních chorobách.