facebook_pixel

Masáže

Masáže jsou nejen příjemným zdrojem energie, ale dodají vzpruhu celému tělu i duchu. Pomáhají uvolňovat ztuhlé svalstvo, čímž mu dovolí nastartovat a regenerovat. A kromě toho si příjemně odpočinete! Vybírat můžete z mnoha druhů, typů či užitých pomůcek a jejich příchutí. Co říkáte na takovou čokoládu nebo med? Projeďte si nabízené varianty a vyberte si tu, která vám voní nejvíce.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
NOVOROČNÍ AKCE ʕ•ᴥ•ʔ ZAKUPTE PLAVBU NA VLTAVĚ A ZÍSKEJTE 20% Z CENY NA DALŠÍ NÁKUP

Pokud do 20. 3. zakoupíte I UPLATNÍTE vybrané zážitky z kategorie Plavby, získáte 20 % z ceny zpět na další nákup.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Masáž, masáž, MASÁŽ!

+
Číst více »

Proč je masáž dobrá

Masáž je známá pro své detoxikační a uvolňující účinky. Není tak divu, že se její tradice udržuje po tisíciletí! Vybírat můžete z nepřeberných masážních technik podle chuti, nálady či potřeby. Pokud jste sportovci, jistě oceníte masáže zaměřené na zklidnění natažených svalů či naopak jejich rozhýbání před plánovaným výkonem. Pokud trávíte hodně času v kanceláři a za počítačem, pak využijte regenerační masáže zaměřené na zatuhlé svalstvo, které tuhne hodinu za hodinou koukání do obrazovky počítače. Vaše tělo vám jistě poděkuje!

Medová masáž a čokoládová masáž

Med a čokoláda se při masážích využívají pro své blahodárné účinky. Ty tělu předávájí právě jejich postupným vmasírováním do kůže. A navíc krásně voní! Látky uvolňující se z čokolády stimulují v mozku tvorbu dopaminu, čímž se uvolňuje hormon štěstí, serotonin. Dochází tak k uvolnění napětí a celkovému pocitu uvolnění. Léčivá síla medu naopak působí příznivě při ochraně organismu a jeho přirozené imunity a příjemně tělo prohřívá. Masáž je také ideálním doplňkem při (jarních) očistných kůrách, ale pomáhá i při únavě nebo chronických a civilizačních chorobách.