facebook_pixel

Relaxační masáže

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Kdo z Vás ještě nevyzkoušel žádný druh masáže? Pokud jste dosud neobjevili kouzlo masáží, pak neváhejte a vyzkoušejte například relaxační masáž! Relaxační masáž jako dárek využijí všechny věkové kategorie, muži i ženy. Relaxační masáž pozdvihne nejenom Vaše tělo, ale i Vaši duši a mysl.

+
Číst více »

Proč vyzkoušet relaxační masáž?

Relaxační masáž je zejména v dnešní uspěchané době vhodným zklidňujícím prostředkem, který nás pomůže vrátit do přítomnosti. Navozuje pocit klidu, harmonie. Dalším důvodem proč vyzkoušet relaxační masáž jsou zdravotní účinky, které nám tato masáž přinese. Pomáhá při bolestech zad a hlavy, rozproudí náš krevní oběh. Při relaxačních masážích jsou obvykle používány oleje, takže budeme mít jemnější pokožku, dojde k posílení imunity, zlepšení psychické kondice a samozřejmě se nám uvolní ztuhlé svaly.

Co si vzít na relaxační masáž?

Na relaxační masáž si stačí vzít pohodlné oblečení, které si však z největší pravděpodobností vysvlečete. V renomovaných masážních salónech Vám obvykle nabídnou i čaj nebo vodu, takže se nemusíte bát dehydretace 🙂

Kdy je nejlepší čas na relaxační masáž?

Relaxační masáž má ozdravné účinky na naši mysl. Proto je skvělé, pokud si uděláme čas pokaždé, když cítíme, že jsme unavení, přepracovaní a potřebujeme načerpat novou energii. Vhodná doba na relaxační masáž je také na podzim a v zimě, kdy jsou naše těla často vystavena chladu, a proto v tomto období je častěji zatuhlé. V sychravém podzimním počasí relaxační masáží můžeme podpořit náš imunitní systém, který je abnormálně zatížen.

Relaxační masáž pro ženy se nedoporučuje v těhotenství. Relaxační masáž jako zážitek není vhodná pro ty, kteří mají horečnaté stavy, nádorová či jiná vážná onecmocnění.

Kam na relaxační masáž?

Salónů, které poskytují relaxační masáže, je spousty. Relaxační masáž v Praze nabízí téměř každý salón, záleží na vybraném druhu masáže. Masáž v Brně, masáž v Ostravě a masáž v Olomouci bezproblémů seženete, i když jsou to menší města než Praha. I v těchto městech jsou velké salóny, které nabízení širokou paletu nabízených masáží.

Je mnoho druhů relaxačních masáží. Jedna z nich je masáž lávovými kameny, jejíž cena se pohybuje okolo 800,-, což ve světě masáží je průměrná cena. Blahodárné účinky masáže lávovými kameny tuto masáž řadí k velmi oblíbeným. Teplo z lávových kamenů prostupuje do hloubky až 3 cm do kůže. Kameny mají teplotu cca 40-50 stupňů. Nejenom že tělo příjemně prohřejí, ale mají vliv na žlázy s vnitřní sekrecí, na celý lymfatický systém, harmonizují čakry. Nahřáté lávové kameny mají pozitivní účinky na pokožku, protože otevírají póry, čímž se pokožka čistí. Prohřátí organismu působí na celkové uvolnění těla.

Další druhy masáže je aromaterapeutická masáž, jejíž cena se pohybuje také okolo 800,- za hodinu. Aromaterapie je z přeladu léčba vůní. Vůně mají na náš organismus příznivý vliv. Navozují příjemnou atmosféru, něteré přírodní silice působí protizánětlivě. Tato léčivá masáž harmonizuje naše čakry, mužskou a ženskou sílu, a pomáhá nám dostávat se opět do rovnováhy. Aromaterapeutická masáž zahrnuje ošetření vonnými oleji od vlasových konečků a pokračuje přes celé tělo až k palci u nohy.

S kým na relaxační masáž?

Protože je mnoho druhů relaxačních masáží, nabízejí salóny zážitkové relaxační masáže, což jsou masáže pro dva, při níž jeden je masírovaný a druhý se vžije do role maséra. Tento druh masáže je vhodný, pokud jeden z dvojice chce nabýt masérské znalosti. Klasická relaxační masáž pro maminku a tatínka bude jistě milým překvapením k jejich výročí, či k Vánocům.

Příjemné zážitky z jakékoli relaxační masáže přeje Stips.cz :)!