facebook_pixel

Sportovní masáže

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Sportovní masáž je populární forma léčby poranění měkkých tkání. Jsou také pravidelnou prevencí mnoha sportovců k předcházení zraněním. Existuje mnoho technik, jak sportovní masáže provádět na různých částech těla. Můžete zajít k vyškoleným odborníkům, nebo si službu vychutnat přímo u sebe doma, kdy zkušený masér dorazí přímo k vám.

+
Číst více »

Co jsou sportovní masáže?

Sportovní masáže zahrnují použití zvláštních a léčebně orientovaných masážních technik a postupů s účelem pomoci nejen sportovcům připravit se na operaci, zotavení po úrazu či fyzicky náročném tréninku nebo závodu. Jde o manipulaci svalů a jiných měkkých tkání, která přináší úlevu s využitím tlaku.

Výhody a účinky masáží

Sportovní masáž může hrát důležitou roli v životě každého sportujícího nebo těžce fyzicky pracujícího člověka. Mají celou řadu výhod a to jak fyzické, fyziologické, tak i blahodárné působení na lidskou psychiku. Mohou pomoci udržet tělo v celkově lepším stavu, zabránit zraněním a ztrátě pohyblivosti, obnovit mobilitu poraněné svalové tkáně, zmírnit bolest, zvýšit výkon a prodloužit celkovou životnost vaší sportovní kariéry či dobrou pohyblivost těla.

Masáž může být používána k léčbě řady svalových zranění. Sportovní masáž zad může pomoci například i při poranění krční páteře, uvolnění šíjí, omezené pohyblivosti ramenních kloubů, bolesti páteře nebo bolesti zad spojených s těhotenstvím.

V dnešní uspěchané době jsou velice oblíbené relaxační masáže, které mohou zmírnit napětí při vyčerpání a únavě. Techniky používané při masážích pomáhají zlepšit zdravotní stav, posílit organismus, obnovit energii, soustředění a vitalitu. Relaxační masáž vám pomůže zbavit se stresu a nastartovat svůj organismus pro další náročné období.

Kurzy sportovních masáží

Relaxační a sportovní masáže můžete provádět i vy sami. Základy vám poskytne třeba naučné video, ve kterém naleznete praktické ukázky správných postupů nebo odborná kniha. Knih se základy masáží je dnes na trhu celá řada a videa najdete snadno na internetu nebo na odborných DVD.

Pokud byste se jim však chtěli věnovat profesionálně, nabízí se i řada akreditovaných kurzů zahrnujících praktickou i teoretickou část výuky, učební skripta a další potřebné materiály. Zkušený lektor, profesionální masér s dlouholetou praxí, vás dobře proškolí a naučí správné masážní techniky a postupy. Akreditované masérské kurzy pro sportovní, relaxační a celou řadu jiných druhů masáží nabízí Zlín, Praha, Hradec Králové, Plzeň, Olomouc, Ostrava, Liberec a další česká města. Po absolvování takového kurzu se můžete stát profesionálním masérem i vy.

Kam na masáže?

Někdy je důležité dopřát svému tělu trochu oddychu a nechat se hýčkat opravdovými odborníky. Nabrat nové síly a rychleji se zregenerovat po namáhavých činnostech můžete po celé České republice. Sportovní a relaxační masáže částí nebo i celého těla nabízí Prostějov, Ústí nad Labem, Frýdek-Místek, Třebíč, Kroměříž, Teplice i Kladno. Speciální pozornosti masérů pro sportovní a rekondiční masáže se vám dostane samozřejmě také v Praze. Skvělé služby pro odstranění únavy a regeneraci organismu má například Praha 3, Praha 4, Praha 5 nebo Praha 8 (Kobylisy). Masér pro sportovní a rekondiční masáže se nachází také na Proseku (Praha 9).

Pokud byste chtěli vyzkoušet něco trochu jiného, skutečně smyslného, jsou na trhu dokonce erotické masáže. Můžou se hodit i jako velice příjemný dárek pro některé pány. Salóny s touto službou nabízí například Brno nebo Praha.

Pokud hledáte dárky pro své blízké nebo se sami často cítíte unaveni, můžete zkusit některé masáže vhodné pro muže i ženy z naší nabídky. Tělo si po namáhavém dni zaslouží trochu odpočinku, a jak příjemněji relaxovat a nabírat nové síly, než během příjemné masáže, kdy se o vás stará někdo jiný.