facebook_pixel

Bojový kurz

Nevíte, čím obdarovat svoje milované, známe, kamarády? Darujte jim dárek, který se jim jednou může hodit. Kurz bojového umění je vhodný dárek pro ty, kteří se potřebují vybít, pro ty kteří se cítí často ohroženi, nebo ty, kteří k tomu nemají zvláštní důvody a chtějí to jen zkusit. Je mnoho druhů bojových sportů, které rozvíjejí naše schpnosti. Mnoho bojových umění se soustředí na rozvoj koncentrace, další se soustředí na znalosti lidského těla a jeho slabin.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Proč vyzkoušet naše bojové kurzy?

V dnešní nebezpečné době jsou velmi oblíbené a prospěšné kurzy sebeobrany, jako například kurzy krav magy, kurz wing chunu a kurz wing tsunu, kurz street fightu a kurz MMA. Wing chun je nejmladší styl z čínského bojového umění kung fu. Efektivně využívá strukturu lidského těla. Nejde tedy o sílu, ale o přesnost prováděných úderů. Nejznámější přestavitel tohoto umění je Bruce Lee.

Kdo by si myslel, že bojová umění jsou typická pro muže, bude se divit. Stále přibývá žen, které se chtějí cítit více bezpečně a v přímé úměře k tomu roste i počet kurzů sebeobrany pro ženy. Výchozí bojové umění je ve většinové míře odvozeno od bojového stylu krav magy. V kurzech zjistíte, že důležitější než umět se bránit, je rozpoznat riziko toho, že Vás někdo napadne, více věřit svojí intuici. Není na škodu zjistit, jak se bránit s kabelkou nebo mobilním telefonů.

Další kurz sebeobrany, který naleznete v naší nabídce je Steet fight pro muže. Tento kurz je agresivnější než krav maga. Kombinují se v něm japonské techniky s různými systémi dalších bojových umění. Zvyšuje Vaši šanci při napadení Vás nebo Vaši přítelkyně. Psychicky se připravíte na možnost napadení a dostanete se do situací, kterým se rozhodně nedá říct fair play.

Kam na bojový kurz?

Odpověď není velmi jednoducha. Hodně záleží na lektorovi a jeho přístupu k hodině a k formování kolektivu. I bojové sporty se můžou zasadit o to, že se seznámíte s lidmi, se kterými zůstanete přáteli po celý život. Je pár vykřičníků, na co si dávat pozor při výběru bojového kurzu. Jak jsem již zmínila nejdůležitější je dobrý lektor. Toho poznáme tak, že se k němu žáci rádi vrací. Další jsou prostory, ve kterých se bojové umění uskutečňuje. Výhodou je blízkost obchodu s potřebami na bojový sport.

Kurzy sebeobrany Praha

V Praze je na výběr mnoho kurzů sebeobrany. Oblíbený je například kurz muay thai. Je to velmi tvrdý typ bojového umění, kde jsou povoleny chrániče na zuby, ruce a suspenzor. Z tohoto stylu se vyvinul postupem času kick box. Muay thai se praktikuje hlavně v Thajsku, odkud má i kořeny. Místo ringu se dřív bojovalo na tržišti.

Kurz sebeobrany Brno a kurz sebeobrany Olomouc

V dalším velkém městě ČR, Brně, je také možnost najít kurzy bojových sportů. Například kurz karate, kung fu, wrestling, aikido a mnoho dalších. Ani v Olomouci není o bojové sporty sebeobrany nouze. Kurzy ving tsunu, muay thai, krav magy už nejsou ničím neobvyklým.

Kdy na bojový kurz?

Vhodné je se učit bojový sport od útlého věku. Postupem času se ze spousty lidí stávají pacifisté, kteří už nemají žádný pud sebezáchovy. S touto otázkou souvisí i otázka s kým na bojový kurz. Na kurz bojového umění choďte s někým rozumným a s podobným váhovým typem.

Jaké jsou bojové kurzy? Zkuste to a potom se s námi klidně podělte o zážitky!