facebook_pixel

Degustační kurzy

Život je o vůních, chuti, barvách a radosti z prožitku. Jen málo kdo by vám mohl říci, že ke svému bytí nepotřebuje využívat své základní smysly. To právě ony stojí za naší radostí, smutkem a tužbami. Degustační kurzy jsou zde pro všechny, kteří by rádi pod dohledem zkušeného odborníka zavítali do světa plného lukrativních tónů.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Ochutnávejte ty nejlepší skvosty, které kdy byly vytvořené a naučte se vnímat pokrokové chutě a vůně. Degustacni kurz je pozvánkou na objevnou misi za poznáním a zkušenostmi v daném oboru. Nejznámější degustacni kurzy jsou degustační kurz vína nebo degustacni kurz vareni. Záleží pouze na vás po jaké cestě se za svými sny vydáte.

Pouze kvalitní degustacni kurzy

Nepatříme k tradičním porovnávačům cen nebo ke slevovým portálům nabízející hromadnou slevu při početném nákupu. Naopak, vydáváme se cestou, která vede skrze ty nejkvalitnější a nejoblíbenější produkty. Webovou prezentaci máme rozdělenou do několika typově odlišných sektorů. Díky tomu se náš klient dostane přesně do těch míst, do kterých ve skutečnosti potřebuje.
Nezáleží na tom, jestli vás oslovila nabídka degustacni kurz vin nebo degustační kurzy valtice či degustační kurz vína praha. Všechny jsou vždy prověřené a na té nejlepší úrovni. Náš portál nemá zájem o amatérské či neodborné degustační kurzy a vždy se zaměřuje jen na ty nejlepší. Právě díky této obchodní strategii, se pod naší střechu nedostane úplně každý.

Vinařský degustační kurz

Degustační vinný kurz je zde pro všechny milovníky lahodného moku v červeném, bílém a růžovém podání. Naučíte se rozeznávat jednotlivé odrůdy, tóniny. Odhalíte sílu buketu a pozvolného odhalování chutě. Víno je nejsložitějším nápojem na světě. Na první pohled vypadají stejně, ovšem po bližším prozkoumání zjistíte, jak moc jsou jednotlivá vína odlišná. Průběh degustačního kurzu je vždy odlišný v závislosti na pořádajícím.
Vždy si vás pod ochranu vezme zkušený someliér, který vás provede svými značkami a druhy vín a samozřejmě vám o nich poví velmi pestrou historii. Degustační kurz vin je takovou malou samozřejmostí pro všechny nadšence, fanoušky i příznivce tohoto umírněného a sympatického alkoholického nápoje, který je s lidstvem spojen již od nepaměti.

Degustační kurz vína morava

Mezi nejoblíbenější zastávky rozhodně patří vícedenní degustační kurzy vín v našem nejhostinnějším moravském kraji. Zde si každý příznivec přijde opravdu na své. Ochutnávejte ta nejlepší vína z naší nejlepší a celosvětově proslulé oblasti. Moravská vína jsou typickým symbolem úrodnosti českých nížin.

Degustační vaření kurzy

Nedokážete si dost dobře pod pojmem degustacni vareni představit, o co by se mohlo jednat? Degustacni vareni kurzi jsou oblíbené především u lidí, kteří vyznávají v jídel trochu odlišné hodnoty. Průběh degustačního kurzu je naprosto jednoznačný. Sami si vyberete degustační kurz z naší nabídky, který vás nejvíce oslovil a necháte se vést zkušeným profesionálem, který připraví ty nejlepší pokrmy v menším provedení a vy je budete ochutnávat.
Dostanete se tak do kontaktu s jídlem těch nejlepších kuchařů u nás i ve světě. Proč neochutnat gurmánské skvosty moderního tisíciletí v menším provedení a odnést si tak nezapomenutelný zážitek?

Netradiční degustační kurzy

Kromě klasických degustačních kurzů vín a degustačního kurzu vaření nabízíme i netradiční degustační kurzy. Mezi ně může například patřit degustační kurz beer research nebo degustační kurz whiskey či degustační kurz šampaňského. Fantazii se meze opravdu nekladou a vždy záleží na nabídce a profesionalitě daného kurzu. Pokud bude splňovat nejpřísnější kritéria, určitě vám o něm řekneme.