facebook_pixel

Jazykové kurzy

Kolik řečí umíš, tolikrát si člověkem. Toto staré známé řčení je pravdou i v současnosti, i když většinu běžné komunikace můžeme s přehledem svěřit chytrým aplikacím v mobilu. Důvodů, proč se ale začít učit cizí jazyk je hned několik a vůbec nezáleží na tom jak staří jsme nebo jaké je naše vzdělání. Nejjednoduchší způsob jak se cizí jazyk naučit, je zapsat se na jazykový kurz, který vyhovuje našim představám – může to být kurz skupinový, individuální nebo zaměřený na určitou jazykovou znalost – jako gramatika, výslovnost, konverzace, atd.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Jaký jazykový kurz si vybrat?

V naších zemepisních šířkách se stále těší oblibě jazykové kurzy zaměřené na výuku evropských jazyků jako angličtina, nemčina, francouzština, španělština a ruština, které naleznete i v naší nabídce. Kurzy se učí podle jednotlivých jazykových úrovní od A1 až po C1, a to podle pokroku studenta nebo skupiny – závisí proto jenom na Vás jaký typ kurzu a výuky si zvolíte. Před začátkem každého kurzu Vás ještě čeká test, který ověří Vaše jazykové vědomosti. Jazykové kurzy v naší nabídce jsou určeny jak pro děti, tak i pro dospělé.

Kam na jazykový kurzy?

Kromě hlavního města Prahy, nebo Brna se na jazykový kurz můžete zapsat v kterémkoliv městě na území České republiky. Nabídka jednotlivých jazykových kurzů se může ale trochu lišit v závislosti od kraje nebo města.

Proč se přihlásit na jazykový kurz?

Jazykové kurzy angličtiny jsou již klasikou, protože angličtina se stala světovým jazykem či už v podnikání, kultuře nebo i soukromém životě. S angličtinou se téměř jistě domluvíte po celém světě – jste-li na obchodní schůzce nebo právě na cestách jako vášnivý cestovatel a sběratel originálních zážitků.
Dalšími vlivnými jazyky, kterými si určitě můžete vylepšit svůj životopis o 100%, jsou němčina a francouzština, které však kvůli svojí komplikované gramatice a výslovnosti nepatří právě mezi ty nejoblíbenější. Každopádně studium těchto jazyků Vás naučí přemýšlet a nahlížet na svět jinýma očima, právě kvůli složitosti tvorby vět a jednotlivých slov.
Na jazykové kurzy spanělštiny se vyplatí zapsat v případě, že milujete latinsko-americký svět, španělský temperament, kulturu a (někdy i hodně pálivé) jídlo. Kromě toho španělé jsou hodně přátelskí, takže svoje jazykové znalosti určitě rychlo vylepšíte přímo v terénu.
Pokud máte rádi literaturu a celkově slovanský pohled na svět, je nejvyšší čas poohlédnout se po základech ruštiny a zapsat se alespoň na jazykové lekce základní úrovně. Už jenom naučit se odlišný typ abecedy pro Vás bude určitě skvělou výzvou.
Když znáte ve svém okolí někoho, kdo se právě do Česka přistěhoval, můžete ho překvapit originálním dárkem v podobě jazykového kurzu češtiny pro cizince. Možná se z kamarádova vyprávění dozvíte spoustu zajímavostí o českém jazyce anebo získate úpně odlišný pohled na českou kulturu.

Na co si dávat pozor při výběru kurzu?

Při výběru kurzu dbejte na to, aby jazykové kurzy vyhovovali hlavně Vašim požadavkům. Pokud se chcete vzdělávat v jazycích, abyste jste se posunuli ve své kařiéře vyberte si kurz odborný, pokud se chcete zdokonalit před cestou za vysněnou dovolenou, vyberte si kurz individuální. Skupinové jazykové kurzy jsou vhodné, pokud se chcete seznámit s novými lidmi a natrénovat se v konverzaci.
Takže dost bylo výmluv! Začněte s učením hned, ať je už Váš důvod k učení se cizího jazyka jakýkoliv, protože, to co se jednou naučíte Vám už nikdy nikdo nevezme! A hlavně se nebojte konverzace v novém jazyku – i když to ze začátku půjde hrozně pomalu, užijete si hodně legrace.
Good Luck! Viel Erfolg! Mnoho štěstí! Bonne chance! Cчастливый случай! ¡Buenaventura!