facebook_pixel

Kurz krásy

Ráno vstanete a ihned přemýšlíte o tom, jak se dnes připravit do svého zaměstnání. Uvaříte si kávu a mezitím připravíte tradiční ličení. Rutinní záležitost mnoha žen se nikdy nepromění v nic víc, než jen v obyčejné líčení, které má zakrýt nedostatku postupného stárnutí. Opravdu vám to takto stačí nebo se raději podíváte na naší nabídku, kde naleznete kurzy permanentního makeupu a rozhodnete se svůj vzhled pozvednout ještě o pár stupínků výše k pomyslné dokonalosti.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Krása a ženy jdou ruku v ruce s dovednostmi. Permanentní makeup kurzy jsou zde od toho, aby se žena naučila pracovat s líčením dle typu pleti i věku. Najděte si kurz permanentní makeup přesně podle svých specifických požadavků a vkročte do dalších dnů s notnou dávkou pozitivnější energie.

Permanentní makeup kurzy

Kurz permanentní makeup je vhodný i pro zkušenější kosmetičky, které chtěj získat maximální jistotu v tom, co doposud dělají. Vždy je co zdokonalovat, stále se objevují nové a lepší metody, které pak můžete uplatnit na svých klientkách. Nezůstávejte po zadu za konkurencí a přihlaste se. Permanentní makeup kurz je základem veškerého líčení.

Zdokonalte se v této oblasti a buďte pro své zákaznice zase o něco cennější. Permanentní kurzy makeup jsou vhodné pro všechny kosmetičky, které mají dostatek svého vlastního citu a dokážou odvést opravdu jemnou a pečlivou práci. Kurz na permanentní makeup je bezbolestná metoda, která se provádí za pomocí speciálního přístroje s čepelkou.

Tím se do jemného řezu vpravuje pigment a napodobuje se chloupek. Makeup kurz vás provede celou problematikou a tím vás připraví na zástupy klientek. Stejně tak lze aplikovat tuto metodu na sobě samé.

Kurz na permanentní makeup pro pokročilé

Nabízíme jen ty nejlepší permanentní makeup kurzy, které jsou od osvědčených a celorepublikově vyhlášených kosmetiček. Permanentní makeup vláskování kurz je stejně tak lákavou metodou pro všechny kosmetičky chtějící si rozšířit své portfólio služeb a poskytnout tak svým klientkám další možnost zkrášlení. Jedná se o novou patentovanou technologii, díky níž ani nerozeznáte, že se nejedná o pravé obočí,, ale pouze o makeup.

Naučte se pigmentovat jako dokonalý odborník a vyzkoušejte to pak na svých kamarádkách nebo rovnou v salónu. Po skončení permanentní makeup kurzy získáte pak certifikaci či osvědčení, že jste úspěšně ukončili praktickou i teoretickou část školení.

Kurz líčení pro začínající

Tato speciální rubrika zabývající se krásou a líčením není jen pro profesionálky nebo pokročilé kosmetičky. Přihlásit se může i obyčejná žena z domácnosti, která se chce přiučit novým trendům a trikům. Každá žena se chce cítit krásná a milována svým okolím. Kurz líčení vám pomůže odstranit chyby a naučí vás, jak správně s líčením zacházet.

Kurzy líčení jsou tak vhodné pro všechny typy žen bez rozdílu věku. Vyhledáváme pro vás kurzy ličeni ze všech větších měst tak, aby měla každá žena, dáma nebo slečna šanci svou krásku zdokonalit během několika málo okamžiků.

Kurz svatebního líčení

Pro všechny kosmetičky je zde šance rozšířit své služby o skvělé metody. Stačí se zapsat na kurzy líčení a projít profesionální výukou od kvalifikovaných kosmetiček. Individuální kurz líčení ve svatebním duchu vám dodá odvahu odvádět i tu nejdůležitější práci v tak výjimečný den.

Staňte se opravdovou profesionálkou a vyžívejte našich kurzů, jejichž sílu oceníte ihned po zahájení lekce. Veškeré kurzy líčení jsou vybírány s ohledem na dosavadní zkušenosti lektorů a lektorek. U nás máte vždy jistotu, že se svěřujete do péče těch největších odborníků. Nejsme slevový portál, ale místo, kde naleznete tu nejlepší odezvu po stránce kvality.