facebook_pixel

Kurzy vaření

Vítejte v rubrice, která doslova prochází žaludkem. Pestré jídelní postřehy a vedené kurzy vaření zkušenými profesionály vám otevřou dveře k pokročilejším a odvážnějším pokrmům. Záleží pouze na vás pro jaký typ kuchyně či úpravu se rozhodnete. Kurz vaření je vhodný pro všechny zájemce bez rozdílu věku či pohlaví.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Gastronomická věda je natolik rozmanitá, že stále budete objevovat nové triky a postupy, kterými dokážete překvapit nejen sebe, ale všechny pozvané strávníky. Kurzy vareni jsou určené pro začínající hospodyňky i zkušenější kuchaře, kteří by si rádi osvojili specifickou oblast úpravy pokrmů od proškolených jedinců.

Kurz vaření pro děti

Jste čerstvou maminkou nebo miminko teprve čekáte a již teď se chcete připravit na roli maminky a dětské kuchařky v jedné osobě? Pro děti je vaření mnohem náročnější, možní více než by se mohlo na první pohled zdát. Je nutné v pokrmu zkombinovat potřebné látky pro zdravý růst a zároveň jim předložit chutné a hravé jídlo, které je bude na talíři bavit. Děti jsou těmi nejnáročnějšími kritiky, jaké váš stůl bude mít. Můžete také podstoupit kurz vaření s partnerem a spojit tak své síly.

Kurzy zdravého vaření

Kurzy zdravého vaření Praha, ale i v jiných částech republiky začíná být stále oblíbenějším tématem, jelikož lidé začínají chápat podstatu zdravého talíře. Vyvážení kombinace nutričních hodnot v jednom jídle je doslova alchymistickým uměním. Pod vedením zkušených odborníků se však do tajů zdravého jídla dostanete velice rychle a již po několika hodinách zvládnete svá první jídla. Proč se nezačít starat o sebe i své děti.
Právě kuchyně a produkty z ní vzešlé rozhodují o tom, jak dlouhý život a bez zbytečných nemocí budeme mít. Ne nadarmo se říká jste to, co jíte. Proč nemůže být tlustý člověk zdravý a naopak hubený člověk nemá až takové potíže se srdcem?

Kurzy vaření piva, sushi, steaky

Nadále ve svém repertoáru nabízíme specifičtěji zaměřené výuky vaření směřované k jednotlivým pokrmům. Kurzy vaření sushi nebo kurzy vaření steaky se nikdy neokoukají a vždy se najdou jedinci, kteří se budou chtít připravit na letní podvečerní grilování masa s přáteli. Udělat kvalitní steak na ohni či rozpálené žulové desce není nic těžkého, ovšem je nutné při postupu dodržovat určité náležitosti, které vám zajistí naprosto perfektní výsledek.
Pravidelně také nabízíme kurzy vaření piva, po jejichž absolvování si budete moci uvařit své první pivo v domácích podmínkách. Rozhodně k tomu není zapotřebí moderních technologií a technické zázemí. Pivařem se po zvládnutí kurzu může stát opravdu každý.

Kurzy vaření v celé republice

Kurzy vaření si vybírejte dle své lokality, pak se vám po filtraci zobrazí pouze místa z vašeho nejbližšího okolí, ať nemusíte zbytečně přes celou republiku. Standardně ve své nabídce nabízíme kurzy vaření Praha, kurzy vaření Ostrava, kurzy vaření Brno, kurzy vaření Pardubice, ale i mnoho dalších měst. Nabídka se pravidelně obměňuje a je z důvodu navýšené oblíbenosti stále doplňována. Vylepšete si své skóre a buďte ve své kuchyni neoblomným profesionálem, co neustále překvapuje.
Stačí si vybrat jeden z mnoha školících programů za velice sympatickou cenu a vybrat si termín dle svého uvážení. Platba probíhá online a voucher zasíláme ihned do mailové schránky. Následně se stačí domluvit na přesném datu započatí s provozovatelem služby. V posledních letech je hodně na vzestupu kurz bezlepkového vaření z důvodu lékařsky předepsané úpravy jídelníčku nebo kurz vaření indické kuchyně, která je v našich končinách stále exotickým jídlem. Proměňte své dovednosti společně s námi a začněte skutečně vařit.