facebook_pixel

Lezecké kurzy

Náš webový portál vznikl z důvodu zvyšující se poptávky po kvalitních službách za rozumnou cenu v mnoha odvětvích a segmentech. Nezáleží na tom, jestli hledáte relaxaci a uvolnění po náročných dnech v práci nebo se chcete pobavit s přáteli adrenalinovým zážitkem nebo se něčemu zajímavému přiučit.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Náš webový portál vznikl pro všechny tyto případy. Právě z těchto důvodů se není čemu divit, že máme i svou speciální rubriku nabízející profesionální lezecké kurzy po celé České republice. Naleznete tak u nás speciální výukové lezecké kurzy brno, lezecké kurzy praha, lezecké kurzy ostrava, lezecké kurzy ruzyně nebo lezecké kurzy liberec a z mnoha dalších významných měst.

Lezecky kurz pod vedením odborníků

Je nám více než jasné, že lezecký kurz naleznete ve všech městech. Existuje obrovské množství poskytovatelů lezeckých kurzů, ovšem jste si skutečně jisti jejich kvalitou? Můžete opravdu podložit jejich certifikaci, zkušenosti a kvalitu prováděných kurzů? Naše internetové stránky nabízejí pouze takové lezecke kurzy, které mají skutečně váhu a jsou prověřené zástupy fanoušku, kteří přišli před vámi.

Lezecký kurz vás připraví na výpravu

Plánujete svůj první výšlap do hor s lezením po opravdových skalách? Chcete se před tím přiučit několika zásadám a zajímavostem, které vám napomohou navýšit bezpečnost při reálném lezení po skalách? V takovém případě je lepší nic nepodceňovat a svěřit před výšlapem skutečnému profesionálovi.
I ti nejlepší se připravují několik dlouhých měsíců než se rozhodnou vypravit zdolat svou prozatím nejvyšší či nejnebezpečnější horu. Přistupujte k tomu naprosto stejně a využijte naše prověřené lezecké kurzy, které vás dokonale připraví na všechna úskalí. Během krátké chvíle tak poznáte, jestli jste na ostré šplhání skutečně připraveni.

Kurz lezení na lezecké stěně

Kurz lezení na lezecké stěně patří k těm nejoblíbenějším a nejtradičnějším ze všech. Přivítejte lezecké kurzy pod rouškou profesionálního týmu a naučte se jak správně přistupovat ke skalním převisům nebo jakým způsobem minimalizovat případná rizika spojená s jištěním a bezpečností při výstupu. Lezecké kurzy nepodceňujte a rozhodně se na ně přihlaste. Jsou vhodné i pro takové klienty, kteří neplánují výšlap do skal a lezení po jejich stěnách, ovšem přece jen chtějí z bezpečné vzdálenosti ochutnat, jak by to asi mohlo vypadat.

Lezecké kurzy pro děti

Lezecký kurz pro nejmenší tvoří svou vlastní kapitolu a předkládá skvělou nabídku pro všechny rodiče, kteří by rádi nechali své děti ochutnat lezení ve výškách v naprostém bezpečí. Lezou vám děti před domem po stromech, šplhají po nábytku a dělají věci, z kterých se vám točí hlava?
Zkuste je přihlásit d jednoho z námi nabízených kurzů lezení pro nejmenší a nechte je ať se vyřádí v místech, které jsou přesně pro takové aktivity stvořené. Mezi nejoblíbenější a zároveň nejvyhledávanější kurzy patří lezecké kurzy pro děti praha. Naše hlavní město bylo a vždy bude kolébkou těch nejlepších instruktorů, služeb a možností, jak si zpříjemnit dlouhé dny.
Lezecké kurzy pod vedením proškolených profesionálů s několikaletou praxí patří k tomu nejlepšímu, co vám současný trh v České republice může nabídnout. Dávejte si pozor na neprověřené lezecké instruktory a věnujte svou pozornost pouze nálepce kurz lezecky instruktor, kterou má každá z našich nabídek. Jedná se o nevyvratitelný symbol bezpečnosti, zkušeností a kvalitní výuky. Udělejte něco pro sebe, své děti a spojte si další den s netradičním zážitkem. Lezecké kurzy jsou skvělou možnosti, jak se zabavit na celé odpoledne.