facebook_pixel

Vodácké kurzy

Vodáctví je v současné době na velkém vzestupu a je každým rokem stále populárnější. Obliba ve sjíždění vod nikam nevymizela, jen se dostala do menšího ústraní vlivem rychlého technologického pokroku. Aktuálně se vodácké kurzy prakticky nezastaví a v letních měsících je hodně těžké nalézt kvalitní vodácký kurz za sympatické peníze. Možná i proto vás zveme ke včasné rezervaci. Jen s předstihem si vyberete přesně takové vodácké kurzy, které splní a v některých případech i předčí vaše očekávání.

Lokalita

Hledat do ceny (Kč)

Pro koho

Stips gift
Bonusové dárky

Víme, na kolik je příjemné dostávat dárky a proto každý den připravujeme pro vás nové bonusy. Nenechte si ujít unikátní a časově omezené akce.

Zážitky jako dárky

Tisíce zážitků po celé ČR jedině u nás!

  • k-nakupu-vzdy-neco-navic
    K nákupu vždy něco navíc
  • ceny-drzime-bez-navyseni
    Ceny držíme bez navýšení
  • 10-darky-v-jednom
    10 dárků v jednom
  • Dárkové balení zdarma

Vodácké kurzy s předstihem i v sezóně

Vodacke kurzy vyhledáváme s nejvyšší pečlivostí a s kladeným důrazem na kvalifikovanost poskytovatelů této služby. Vždy se jedná o prověřené školitele s mnohaletými zkušenostmi. Bezpečnost je na vodě samozřejmě na prvním místě. Pošlete své děti sjíždět řeku, naučte je základy správného chování, držení těla a veslování.

Vodacky kurz na řece Moravě nebo i na jiných českých tocích je zážitkem na celý život. Samozřejmě k tomu patří i vodacke zachranne kurzy na vodě. Každý účastník musí projít důslednou přípravou pro minimalizaci jakýchkoliv rizik. Voda dokáže být stejně jako oheň dobrým sluhou, ale špatným pánem.

Vodácké kurzy pro děti

Zodpovědnost na školním vodáckém kurzu je samozřejmě na prvním místě. Právě v naší nabídce naleznete výhradně osvědčené vodácké kurzy pro školy. Využijte této příležitosti a zajistěte svým dětem ve školách skvělý program, kde se naučí vše o sjíždění řek. Ať už se jedná o vodácké kurzy na Sázavě nebo o vodácké kurzy olomouc, vždy se vám dostane té nejlepší možné péče.

Vodácký kurz pro školy je vždy velkou událostí nejen pro nejmenší, ale i pro pedagogy a rodiče. Děti jsou vlivem technologického pokroku stále více odtrháváni od přírodních hodnot a pozvolna zapomínají na přírodní krásy kolem sebe. Kdo jiný by měl zastoupit výchovu našich dětí než školy. Školní vodácké kurzy se tak stávají jednou z mnoha šancí, jak si připomenout, že není jen internet, hry a sdílení. Přím kontakt s přírodním živlem je doslova očaruje. ZS vodacky kurz je pro vás skvělou volbou.

Vodacke kurzy po celé republice

Vodácké kurzy jsou koncipovány dle aktuální nabídky. Objevit se může vodácký kurz Vltava stejně tak jako například vodácké kurzy na Sázavě nebo vodácké kurzy Litovel. Vždy záleží na tematičnosti daného poskytovatele služby. Vodácký kurz nabídka je většinou rozsáhlá a každá instituce se v ní nalezne.

Vodácké kurzy pro firmy

Máte v plánu pro své zaměstnance uspořádat něco netradičního, neplánovaného a při tom zábavného? V dnešní době e moderní, že se zaměstnavatel snaží utužit kolektiv a poskytnout jim zpětnou vazbu v podobě firemních zážitků a společných akcích. Proč by se kolegové měli scházet pouze na pracovišti, když se mohou skvěle seznámit a poznat e i v jiných situacích? Vodácký kurz pro firmy je tak skvělou šancí, jak s tím něco udělat. Organizace vodáckého kurzu je pak na poskytovateli služby a vše se dozvíte v podrobně zaslaných informacích.

Vodácký kurz pro skupiny

Vodácké kurzy si mohou objednat i početnější skupiny přátel, nejde jen o výsostní právo dětí, škol nebo společností. Dokonce se z důvodu nedostatku času lze uchýlit k dokonalé variantě a tou je víkendový vodácký kurz, který vás příjemně rozptýlí. Tímto zveme i na vodácké kurzy pro začátečníky středočeský kraj či z celé republiky. Přijměte naše pozvání na vodu, naučte se něco nového, objednejte si mimořádně oblíbený zážitek a udělejte radost nejen sobě, ale třeba i svým přátelům a kamarádům. Vodácké kurzy stoupají na popularitě a ty nejlepší začínají být rozebrané s předstihem.