Leží vám v peněžence benefitní poukázky a vy si lámete hlavu, co s nimi? Nebo snad máte v zaměstnaneckém benefitním programu spoustu volných bodů, které byste rádi proměnili v něco skvělého? U nás se dají za obojí pořídit fantastické zážitky!

Jak na to? Je to jednoduché a rychlé. Za vaše benefity získáte kredit s roční platností (1 kredit = 1 Kč), za který si můžete pořídit jakýkoli zážitek či zážitky z naší nabídky. Jak si kredit rozdělíte, je jen a pouze na vás!

Vezměte své benefitní poukázky, vložte je do obálky společně s formulářem, který si můžete stáhnout ZDE a odešlete na adresu: MSM Stips s.r.o., Stips.cz, Nad Smetankou 225/2, Praha 9.
Jakmile budete mít kredity připsány na váš Stips profil, dáme vám vědět e-mailem.

V případě, že chcete využít svých pracně nasbíraných benefitních bodů, vytvořte jednoduše v online rozhraní vašeho poskytovatele benefitů e-ticket o hodnotě, kterou chcete proměnit v kredit a zašlete jej společně se stejným formulářem jako v případě výše na info@stips.cz.

Pokud poskytuje váš poskytovatel benefitů ještě jinou možnost, jak využít nasbírané body pro nákup libovolné služby, napište nám na zmíněný e-mail a něco vymyslíme.

Malé shrnutí postupu, jak využít benefitní poukázky či body pro přeměnu na kredit na nákup úžasných zážitků:

  • Stáhněte si formulář ZDE
  • Vyplněný jej vložte do obálky společně s benefitními poukázkami, které chcete proměnit v kredit
  • Odešlete vše na adresu: MSM Stips s.r.o., Stips.cz, Nad Smetankou 225/2, Praha 9.
  • V případě využití e-ticketu zašlete vyplněný formulář na e-mail: info@stips.cz. Formulář vložte do přílohy