Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Ochrana soukromí a nakládání s osobními údaji

Zde se dozvíte, jak nakládáme s osobními údaji, které nám při používání našich služeb poskytujete. U nás jsou všechny vaše údaje v bezpečí. Používáme je pouze k účelům spojených s naší činností. Vaše data nikomu neprodáváme.

Společnost MSM plus, s.r.o. považuje získané osobní a další údaje za přísně důvěrné. Zpracovává je v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů. Osobní data zpracovává také v souladu s NAŘÍZENÍM EVROPSKÉHO PARLAMENTU A RADY (EU) č. 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), tzv. GDPR.

Každý uživatel má právo být informován, jaké údaje o něm MSM plus, s.r.o. eviduje. Každý uživatel je oprávněn tyto údaje měnit či písemně vyslovit nesouhlas s jejich zpracováváním. Každý uživatel může také požádat o okamžité vymazání veškerých svých osobních údajů. Vymazáním veškerých osobních údajů z naší databáze ztrácí uživatel možnost dostávat informace o novinkách, speciálních akcích a další informacích. Svou žádost o vymazání osobních údajů může každý uživatel zaslat na info@stips.cz.
Zákonem vyžadované informace o provedených nákupech uchovávat musíme.

Používáním těchto webových stránek souhlasíte s podmínkami MSM plus, s.r.o.

On-line objednávky

Jaké údaje ukládáme?
Veškeré údaje, které nám zadáte do objednávky. Zejména vaše jméno, příjmení, e-mail, pohlaví a telefonní číslo. V případě zaslání poštou také vaši adresu. V případě, že vám po zaplacení vystavujeme daňový doklad na konkrétní jméno nebo společnost, ukládáme také fakturační údaje.

Proč je ukládáme?
Údaje uchováváme z důvodu doručení zboží a následné evidence dárkových certifikátů pro marketingové účely. Telefonní číslo využíváme v případě, kdy nepostačí e-mailová komunikace. Například, když potřebujete poradit či pomoci s aktivací karty či rezervací zážitku. Dále když vás informujeme, že zásilka je připravena ve výdejním místě. Pokud jste si zvolili doručení poštou, vaše doručovací údaje poskytujeme dále zvolené přepravní společnosti, a to pouze v nezbytně nutné míře.

Kam se údaje ukládájí?
Údaje ukládáme na vlastních zabezpečených serverech, kam nemají externí subjekty přístup.

Jaké údaje neukládáme?
Při platbě kartou neuchováváme údaje o platební kartě. Tyto údaje zpracovává třetí strana, tedy důvěryhodná platební brána. Ve zvláštních případech může být vydání objednaného produktu nebo poskytnutí slevy podmíněno předložením dokladu totožnosti nebo jiného dokladu (plná moc, potvrzení o studiu apod.), který může obsahovat i další osobní údaje než výše uvedené. Tyto doklady však také neukládáme.

Stips účet - aktivace karty a využití vašeho zážitku

Jaké údaje ukládáme?
E-mailovou adresu uživatele a heslo pro přístup k účtu. Pokud si uživatel k účtu připojí fotografii, ukládáme i tu.

Proč je ukládáme?
Údaje uchováváme z důvodu bezchybného doručení zboží, následné evidence licencí, pro marketingové a analytické účely.

Kam je ukládáme?
Údaje ukládáme na vlastních zabezpečených serverech.