Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Výlet za novými zážitky!

Výlety jsou kořením našich životů, odnášíme si z nich společné zážitky. Na výletech zažíváme nová společná dobrodružství, na která vzpomínáme třeba i celý život. Naplánovat výlet ovšem není žádná hračka. Ve stips jsme si toho vědomi, proto jsme vám výběr a plánování chtěli ulehčit a navrhli několik výletů i s programem za vás. Vy si akorát vyberete ten pravý!

Poznejte krásy Čech

Česká republika je krásná země, obyvateli často neobjevená a nedoceněná. Mnoho Čechů zná lépe cizí země a tropické destinace, než krásy Čech. A přitom mají co nabídnout! Obzvláště pokud hledáte výlet, který bude také cenově dostupný, je výlet po Čechách ideálním řešením. Země česká nabízí spousta možností. Odpočiňte si, načerpejte sílu a užijte si společné chvíle tvořením nových nezapomenutelných zážitků. A přitom nemusíte překročit hranice!

Na vlnách pohody a dobrého jídla

Plavby po Vltavě jsou výletem pro ty, kteří chtějí vidět pražské skvosty z jiné perspektivy a příliš se přitom nenadřít. Plavbu si můžete zpestřit výbornou večeří či obědem nebo třeba jen kávou a zákuskem. Na Vltavu se můžete vydat sami, s partnerem, s přáteli či s rodinou a užít si krásný večer v milé společnosti a v obložení skvělého jídla. Praha v záři nočních světel je magické místo. Ideální místo na prožití výjimečné chvíle.

Pobyty, exkurze a výlety na dvou kolech

V naší nabídce najdete také různě zaměřené pobyty, relaxační i aktivní odpočinek. Neobvyklé procházky a exkurze nebo výlety na dvou kolech, například výlet na segway. Jakou podobu bude váš výlet mít je jen na vás.