Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Živý koncert v nejstarším jazzovém a divadelním klubu

Historie slavného jazzového klubu Reduta začíná v roce 1958. Jako nejstarší nepřetržitě fungující jazzový a divadelní klub na světě spadá pod přední uměleckou agenturu EUROCONCERT s.r.o., která zastupuje přes tisíc umělců všech žánrů a je nejstarší a největší svého druhu v Evropě.

Klub v příštím roce oslaví své 65. výročí a byl opakovaně vybrán prestižním britským deníkem The Guardian do TOP 10 nejlepších jazzových klubů v Evropě. Zážitek originální retro atmosféry, příjemného intimního prostředí a výjimečná hudební akustika láká skutečné fanoušky jazzu, mezi nimiž jsou VIP celebrity z celého světa, osobnosti přední světové politiky, špičky mezinárodního obchodu a mnoho dalších významných osobností.

V minulosti klub navštívili prezidenti více než 40 států světa – mezi nimi i Bill Clinton, Václav Havel, Václav Klaus a další.

Reduta Jazz Club představuje nejslavnější legendy celosvětového jazzu a jako jediný klub v Praze uvádí excelentní BIG BAND SHOWS.

Doposud klub odehrál více než 40 tisíc hudebních představení a 30 tisíc představení divadelních. Skvělou akustiku klubu (díky sálovému ozvučení rezonančními tyčemi) doplňuje koncertní piano Petrof.

Průběh zážitku:

Při návštěvě našeho jazzového klubu je zaručen nejen skvělý hudební zážitek, ale i atmosféra plná pohody, která je již zahrnuta v ceně vstupenky. Jakmile překročíte práh, ocitnete se v útulném prostředí, kde na vás čekají pohodlná sedadla. Usadíte se, uvolníte a celý večer si budete užívat neopakovatelného kouzla živé jazzové hudby. Připravte se na nezapomenutelný zážitek, který si budete chtít zopakovat.

Lokalita:

  • Praha, Národní 116/20

Zážitek obsahuje:

  • Garantované místo k sezení
  • Skvělý hudební zážitek

Zážitek neobsahuje:

  • Jídlo a nápoje

Sezóna:

  • Celoročně

Počasí:

  • Nemá to žádný vliv

Diváci:

  • Objevte koncert, který spojuje generace! Naše akce je dokonale vhodná pro milovníky hudby všech věkových kategorií — od nejmenších po seniory. Užijte si jedinečné vystoupení a dopřejte si i svým blízkým nezapomenutelné zážitky!

Zdravotní stav:

  • Nemá to žádný vliv

Poznámka:

  • Doporučené oblečení: reprezentativní

Místo konání zážitku

image

Živý koncert v nejstarším jazzovém a divadelním klubu

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby