Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Proč jsou kurzy tak super:

Kurzy jsou nejen studnicí poznání a dalšího vzdělání, ale mohou být také zábavným způsobem trávení času. Pokud toužíte po těch prvních, zřejmě zabrousíte na kurzy jazykové či speciálně zaměřené např. na oblast, ve které chcete podnikat. Hledáte spíš zábavu či zkrátka nový způsob, jak trávit čas s rodinou či přáteli? Pak můžete vyzkoušet kurz výroby čokolády nebo si jít třeba zatancovat.

Kurzy jsou ideálním způsobem, jak nahlédnout do nových oblastí, přijít na nového koníčka či zkrátka vzpruhou každodenního života. Nabízíme opravdu širokou paletu různých kurzů, kde si každý přijde na své. Můžete se zaměřit spíše na vlastní seberealizaci, ať v soukromém či profesním životě. A nebo jimi třeba potěšit někoho jiného!

Kurzy jsou vhodné i jako dárek

Učíme se celý život a zážitkové kurzy je možno darovat každému bez rozdílu věku. Kurzy jsou také ideálním dárkem pro kolegy z práce a mnoho zajímavých kurzů lze využít pro tmelení kolektivu např. v rámci firemního teambuildingu. Některé kurzy můžete absolvovat i ve dvojici nebo v menších skupinkách a užít si tak spoustu legrace se svým partnerem, rodinou nebo kamarády. Nad takovým dárkem přeci nikdo neohrne nos!

Proč si vybrat kurzy z nabídky Stips.cz?

U nás najdete kurzy pro všechny věkové kategorie – od kurzů pro děti, dospělé až po seniory. Nabídku stále rozšiřujeme a neustále tak doplňujeme nové a nové zážitky, ze kterých můžete vybírat! Každý kurz vám nejen přinese nový zážitek, ale také vědomosti a pohled na svět. Nově nabyté zkušenosti a dovednosti vás posunou zas o kousíček vpřed ve vaší cestě životem či vám dokonce mohou napomoci dosáhnout vytyčených cílů. Osvojte si nové techniky sebezdokonalování ve sféře, která vám nejvíc imponuje, probuďte v sobě tvůrčí myšlení nebo zkrátka vypněte a užijte si čas s těmi, které máte rádi.

Na co si dávat pozor při výběru kurzu?

Vůbec na nic! Vyberte si podle toho, na co máte chuť, co jste si vždy přáli vyzkoušet či zkrátka to, co vás zaujalo a co by vás mohlo bavit. O tom přeci zážitky jsou! Přejeme příjemnou zábavu.