Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Seznamovací kurz hry na ukulele v Praze

Naučte se hru na originální nástroj

Líbí se vám ukulele? Není divu. Uchvátilo už miliony lidí po celém světě. Během kurzu hry na ukulele v Praze se naučíte více než jen základy a s trochou cviku se naučíte ovládat tenhle světoznámý havajský hudební nástroj jako pravý Havajan. Ukulele je strunný nástroj, který vypadá jako "malá kytara se čtyřmi strunami". Díky nižšímu počtu strun je rozhodně snazší naučit se pár základních akordů, než je tomu třeba právě u kytary.

Totožný kurz hry na ukulele (a stejně tak hry na kytaru, klavír, housle či saxofon) u nás naleznete i v online verzi.

Ukulele se využívá ke hře v různých hudebních žánrech, tudíž umění na něj hrát můžete využít téměř kdekoli. Naučte se tento oblíbený nástroj ovládat a okouzlete tak nejednoho posluchače. Můžete si na ukulele hrát jen doma pro radost, můžete hrát své rodince nebo oslnit svými hráčskými dovednostmi kamarády u ohně a přispět tak k zábavě, stát se středem pozornosti. Kurz hry na ukulele vám zajistí hudební výpravu speciálně podle vašeho přání. Individuální přístup ke každému žákovi od zkušených lektorů má skvělé výsledky. Naučíte se precizní hře bez zlozvyků, které obvyklý celkový dojem značně kazí.

Kurz hry na ukulele je skvělou příležitostí, jak se naučit něčemu novému, zábavnému a užitečnému. Hra na hudební nástroj je vždy vznešenou záležitostí. Vždyť hudba přináší radost! Máte v okolí někoho, kdo by tento nástroj rád ovládl nebo po tom toužíte sami? Zakupte si voucher, dohodněte se s lektorem a naučte se hrát na ukulele. Ano, takhle jednoduché to je!

Věděli jste, že:
 • ukulele vychází z podobnosti s malou kytarou jménem cavaquinho, kterou na Havajské ostrovy přivezli portugalští migranti?
 • ukulele se do světa rozšířilo v 19. století díky portugalským námořníkům? Na počátku 20. století bylo ukulele populární především v USA a rychle si našla příznivce po celém světě.
 • existuje více druhů ukulele? To vám jistě poví i během kurzu hry na ukulele. Používá se sopránové ukulele, koncertní ukulele, tenorové ukulele, barytonové ukulele a kytarové ukulele. Kytarové ukulele už je o kus větší, než je ukulele sopránové.

Průběh zážitku:

Čeká vás 5 lekcí po 30 minutách. V první lekci se seznámíte se samotným nástrojem a nacvičováním koordinace těla a mysli. Následuje výběr skladby a žánru. Výuka probíhá v pěti 30 minutových lekcích, kterých se účastníte pouze vy s učitelem. Po skončení kurzů se můžete s vaším lektorem dohodnout na pokračování.

Lokalita:

 • Praha, Jungmannova 22/9

Zážitek obsahuje:

 • Individuální učební plán
 • 5 lekcí po 30 minutách
 • Učební materiály

Zážitek neobsahuje:

 • Dopravu na místo konání, služby a produkty nad rámec balíčku

Sezóna:

 • Celoročně

Počasí:

 • Nemá vliv

Diváci:

 • Mají přístup

Poznámka:

 • V případě potřeby je možno si ukulele půjčit

Hodnocení zážitku

 • image

  Bookovat

  19.10.2020

  Bylo to skvělé, skvělé, skvělé

  Varianta: Středočeský kraj, cca 3 hodiny, Počet osob: 1 osoba, Tandemový seskok z cca 3200 m

 • image

  Hanka

  14.05.2018

  Na youtube jsem slyšela ukulele hudbu a chtěla jsem se to naučit i já sama. Nebylo to lehké, ale naučit se to může každý.

  Varianta: Středočeský kraj, cca 3 hodiny, Počet osob: 1 osoba, Tandemový seskok z cca 3200 m

 • image

  Lenka

  09.04.2018

  Skvelý kurz hry na ukulele, dlho som sa ucila z youtube videi, ale tento kurz mi konecne dal to co som potebovala.

  Varianta: Středočeský kraj, cca 3 hodiny, Počet osob: 1 osoba, Tandemový seskok z cca 3200 m

Místo konání zážitku

image

Seznamovací kurz hry na ukulele v Praze

Zákazník

Nakupuji na firmu

Způsob platby