Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Rychlá auta a adrenalin

Jste milovníkem rychlosti nebo si jen potřebujete provětrat hlavu? Hledáte dárek pro blízké nebo pro sebe? Tak či tak, stačí si jen vybrat. Ať už je vaším vysněným auto-moto zážitkem jízda na okruhu v supersportu nebo byste raději offroad, rizika se bát nemusíte. Během všech našich auto-moto zážitků na vás dohlédne zkušený instruktor. Součástí zážitkových balíčků je také pojištění a je-li potřeba, dostanete i potřebné vybavení a oblečení. Takže se můžete nabažit adrenalinem bez obav!

Jaké jsou moje možnosti a z jaké nabídky si můžu vybírat?

Tak například i obyčejná jízda čtyřkolkou se může změnit na pořádný adrenalinový zážitek. Stačí jen přidat plyn a nebojácně se vydat na jízdu hornatým lesním terénem, nezaleknout se zatáček, štěrku ani kamení. Chcete něco super? A co takhle supersport? Rychlá jízda na okruhu, kdy máte nohu na podlaze a řítíte se vstříc zatáčce, to už je pořádný automobilový adrenalin, co říkáte? Dopřejte si alespoň na moment požitek z rychlé jízdy. Vžijte se do kůže legendárního Niki Laudy. Poslechněte si symfonii motoru a pociťte rychlost vzduchu! Mrkněte do naší auto-moto nabídky a udělejte někomu nebo sobě radost. Vždyť sny se mají plnit…

S čím a kde si auto-moto jízdu vychutnat?

Zajímavých míst a terénů je po celé České republice víc než dost. Závisí tedy jen na vašich preferencích a odvaze. Jaký typ jízdy a terénu je pro vás tou pravou kombinací? Je pro vás jízda v motokáře tak akorát nebo si troufnete na zběsilou outdoorovou jízdu ve sporťáku?

Jaké jsou ještě jiné možnosti jízd kromě adrenalinu?

Preferujete spíše zajímavější typ vozidla a originální terén? Zasedněte do armádních nebo vojenských transportérů či tanků a vychutnejte si zážitek z tak trochu jiné extrémní jízdy. Zkuste offroad, rally nebo se projeďte ve vojenském areálu. Pokud se nemůžete rozhodnout, Tesla nabízí to nejlepší ze světa výkonných motorů a originálních vozů. Rychlost supersportu, luxusní design a originální jízdní vlastnosti.

Nejen pro milovníky rychlosti

Domluvte si rande se svým vysněným vozem! Je libo Ferrari nebo Lamborghini? Jejich jízdní vlastnosti, míra luxusu a výkon motoru vás odzbrojí. Jízda luxusním autem ale není jen pro nadšené automobilové fanoušky. Je to skvělý dárek pro každého, kdo ocení preciznost výroby a neobvyklý design interiéru.

Každý si přijde na své! Stačí si jen vybrat svého favorita a splnit si svůj auto-moto sen, ať už je o výkonu motoru, neotřelosti, vzhledu nebo kombinaci všeho.