Skip to Content

Filtr zážitků

V jaké cenové relaci?

K jaké příležitosti?

Pro koho?

Jak byste popsali obdarovaného?

Co vám Stips může nabídnout?

 • image

  Dárkový design, který potěší

 • image

  Garance spokojenosti

 • image

  Výhodné ceny

 • image

  Nejrychlejší cesta k zážitkům

 • image

  Bezpečnost na prvním místě

 • image

  Individuální přístup

Co je to offroad?

Výraz offroad je přejatý z angličtiny. Offroad je cesta, která není upravená pro běžná vozidla. Je to cesta brázděná kameny, loužemi, štěrkem, kořeny stromů atp. Touto drsnou krajinu dokáží projet jen drsné stroje. Nejznámější jsou terénní auta značky Jeep, Land Rover, Hummer nebo třeba Tatra. Na offroadu se můžete projet také v tanku nebo dokonce na čtyřkolce. Jaký typ offroadu je ten pravý pro vás?

Proč jízda offroad?

Terénní offroad jízda je vhodná pro všechny, kteří se nebojí trochu se zašpinit. Offroad jízda vám rozproudí krev v žilách a zvedne míru adrenalinu na maximum! Tady se nemusíte bát, abyste se stihli vyhnout díře nebo nerovnosti povrchu jako s běžným vozidlem na silnici. V offroadu jste pánem své cesty vy!

Kde najdu offroad?

Každý nezpevněný terén, neupravený pro běžný provoz, může být offroadem. Jen pozor, ne všude se můžete zběsile prohánět. V naší nabídce naleznete různé offroad jízdy. Instruktoři se postarají, abyste si jízdu maximálně užili a nevjeli někam, kde byste z toho měli problémy. Takže ikdyž nevlastníte terénní vozidlo, můžete si užít opravdovou offroad jízdu! Offroad není jen o rychlosti, ale také o zručnosti a řidičských schopnostech.

S kým na offroad?

Na offroad můžete vyrazit jak s malými, tak s velkými. Výhoda terénních vozidel je v tom, že jsou prostorná. Není tedy problém užívat si společných chvil v terénu. Pokud rádi chodíte na nedělní procházky, zkuste offroad na čtyřkolkách. Spojíte adrenalinovou jízdu s časem stráveným v přírodě na čerstvém vzduchu.